Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 6

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:16 am

- Zaufać...Tobie? - podniosła nieco głowę ku górze, spoglądając na jego twarz - I...uwolnisz mnie od niego na zawsze, Kyo-kun?


* To nie może być możliwe, on go zabije? Uwolni mnie od tego...od niego...na wszystko co żywe, będę mogła żyć spokojnie. *
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:20 am

- Na zawsze.
Obiecał jej, głaszcząc palcami jej policzek.
- Chcesz tego? Chcesz, by otrzymał wreszcie zasłużoną karę? Dzięki Tobie mogę mu ją wymierzyć. Jedyne, czego potrzebowałem aby powrócić, to paczka którą dziś otrzymałaś. Ta, przeznaczona dla mnie.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:29 am

- Paczka? By powrócić? - spoglądała na niego nieco zadziwiona. Nie do końca rozumiała wszak metody działania Kiry - Budować lepszy świat?

* Kira. Spotkany pierwszego dnia. W centrum handlowym. Świat się faktycznie zmienia. *

Delikatnie odwróciła wzrok w stronę jego paczki. Tej, którą odebrał z jej pokoju. I zaraz powróciła spojrzeniem do oczu Kyo.

- Nikt mnie...nie będzie podejrzewał? - zapytała niemal bezgłośnie.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:41 am

- Ochronię Cię przed tym. Zginie tak, że będzie to wyglądało na zwyczajny wypadek.
Nadal ją głaskał, przytulał. Musiała czuć się przy nim dobrze, bezpiecznie. Wtedy tylko miał pewność że nigdy, przenigdy go nie zdradzi.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:45 am

- Potrafisz tak? Jak...jak to działa? - ponownie oparła głowę o jego bark, uspokajała się tym głaskaniem i przytulaniem. Czuł to, słyszał w jej głosie. Chociaż wciąż nieco niepewny, ale już nie drżący.

- To...to ja pokażę Ci...jego konto na tym portalu. Tam są zdjęcia. Jest też nazwisko - Tak jak wcześniej miała ręce przy sobie, tak teraz delikatnie, niepewnie objęła go na wysokości żeber.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:48 am

Sięgnął jedną ręką do laptopa leżącego na stoliku i przysunął go. Otworzył przenośny komputer, po czym odpalił go. Włączył program maskujący adres komputera, po czym przeglądarkę i podsunął jej klawiaturę.
- Chcę stworzyć lepszy świat, bez takich osób jak on.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 12:59 am

Niechętnie wysunęła się z jego objęcia i pochyliła lekko do laptopa. Widział jak jej drżące dłonie wpisują wpierw 'Facebook.com' a później logują się na jej konto prywatne.

Poprawiła nieco włosy, które opadły z jej ramion do przodu. Zaczęła literować powoli na klawiaturze jego imię i nazwisko.

"Christopher Brown"

I wcisnęła Enter. Wyświetliła się strona profilowa mężczyzny w średnim wieku, włosy lekko przypruszone siwizną, wygląda iście inteligencko. Nic, ale to nic nie wskazuje na to, iż ma sadystyczne zapędy.

* To tak jakbym go zabiła, tak samo. Nazwisko i zdjęcie. Może sprawić, że zginie w wypadku. *

Wyprostowała się i nieco chwiejąc, utrzymała równowagę. Emocje...strach, wizja tego, iż Kira jest tu...wszystko to widać na jej twarzy.

- To...on.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 1:29 am

Powoli ją puścił, wstając. Podszedł do paczuszki, z której to wyjął tajemniczy notatnik, zabezpieczony foliowym workiem. Wyjął z niego skrawek kartki, po czym podszedł do laptopa. Z butonierki wyjął długopis.
- Torturował Cię, używając do tego także sznurów. A więc umrze od sznura.
Zapisał na skrawku:
Christopher Brown - Będzie przechodził obok budowy nowego centrum handlowego w okolicach Aoyamy. Na haku żurawia umocowany zostanie zbyt duży ciężar, przez co zerwie się lina, której fragment będzie akurat owinięty wokół nogi Brown'a. Mężczyzna zostanie pociągnięty przez ciężar spadającego przedmiotu i zginie uderzając z dużą siłą w ramię żurawia.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 1:49 am

Spoglądała z przerażeniem na to, jak wyjmował...notatnik.

* To jakiś żart? Notatnik? To...zapisanie imienia i nazwiska na kartce sprawi, że ktoś zginie? *

Opadła blada na krzesło, patrząc na Kyo.

- I...to wszystko? Umrze? - zapytała cicho, niepewnie. Oddech miała przyspieszony. Oczy szerzej nieco otwarte. Jeśli wcześniej wyglądała na przejętą, to teraz widać to u niej jeszcze bardziej.

- Nigdy...więcej nic mi nie zrobi? - gdyby na nią spojrzał, to zaobserwowałby, iż jej oczy zeszkliły się.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 2:43 am

- Od momentu zapisania zostało mu czterdzieści sekund życia.
Powiedział w pełni poważnie. Spojrzał na nią.
- Na pewno trudno Ci w to uwierzyć, ale założę się, że już wkrótce będą o tym mówili w telewizji.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 2:46 am

- Czter...dzieści? - ledwo wydusiła jedno słowo. Więcej nie zdołała. Poszukała aż wzrokiem telewizora w pokoju. Jest...ciekawa. Drżące dłonie zaciska mocno, nie wierząc w to, co się dzieje.


* To sen, to jest sen...to nie może być...prawda. *
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 8:44 am

Wystarczyło 15 minut. Przez 15 minut przytulał delikatnie Masae. W międzyczasie fragment notatnika zmiął w kuleczkę i połknął. Warto pozbyć się obciążających dowodów.
Włączył telewizję, na kanał informacyjny. I rzeczywiście, reporterka mówiła o tragicznym zgonie amerykanina na budowie centrum handlowego. Jego twarz była tak zmasakrowana, że niemożliwa do rozpoznania. Tożsamość ustalono po dokumentach.
Wszystko się zgadzało. Christopher Brown.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 9:46 am

Patrzyła na ekran telewizora słuchając z niedowierzaniem tego, co mówiła reporterka.

- To jest sen, to nie może być prawda - tylko te słowa szeptała co chwila, patrząc raz na telewizor, raz na Kyo.

* To nie może być prawda, to jest sen. Albo jakaś hipnoza. Obudzę się i pewnie znowu będzie Kanada. Znowu... *
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 10:24 pm

Przez drzwi przedarło się ciche echo z korytarza, wykrzyczane jakimiś młodymi ustami:
-Hej Shinigami! Czerwony Shinigami, gdzie jesteś?-mogło to dać sporo do myślenia Ishigamiemu.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyNie Cze 26, 2011 10:48 pm

Drgnęła, lekko podniosła głowę.

- Shinigami? Czy to nie aby... - wzrok przeniosła na Kyo, pełen zastanowienia.

* To chore, to musi być sen. Nikt normalny nie krzyczy po hotelu, wołając boga śmierci. Nikt. Przecież one nie istnieją. *
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyCzw Lip 07, 2011 4:46 am

Ishigami nie poruszył się. Nasłuchiwał przez chwilę.
Czerwony Shinigami? Ktoś sobie ze mnie żarty stroi...? Nie... To nie to. To pewnie podpucha jakaś. Jeśli nie zareaguję, będzie to prawidłową reakcją.
Mimo to wreszcie wstał, podnosząc notes.
- Muszę zakończyć jeszcze jedną sprawę. Sprawę, która rozpoczęła się parę lat temu. Trzymam ich wszystkich w garści. Mogę nareszcie się go pozbyć. Tego, który mnie poprzednio odnalazł i przez którego cztery lata spędziłem w więzieniu. Nie ma nikogo innego kto mógłby mnie z tym powiązać. A nawet jeśli, nic na mnie nie mają. Od długiego czasu nie nawiązałem kontaktu z Tagashashim Noburo.
Zdradził Masae. Musiała poczuć się tak, jakby Kira darzył ją zaufaniem. Zaufanie budzi zaufanie. Podszedł po raz kolejny do paczki, odrywając drugi kawałek kartki.
Upajał się tą chwilą. Dało się zauważyć, że każdą kolejną kreskę zapisywał z wyrazem coraz większej radości na twarzy.
Noburo długo się ze mną nie kontaktował. Nie powiążą mnie z jego śmiercią. A biorąc pod uwagę jego zdenerwowanie podczas naszej ostatniej rozmowy przez telefon... On jest na tropie jednego z pozostałych Kir. Nie będzie trudne zwalenie winy na niego. Z resztą, on, tak samo jak ja, nie jest głupi. Założę się, że też gdzieś ukrył fragment notesu. Jeśli zostanie znaleziony, to tylko potwierdzi moją niewinność. Jeśli nie, to i tak dobrze dla mnie.
To był pierwszy raz kiedy nie wpisał sposobu śmierci. Pierwszy i ostatni raz, gdy zapisał jedynie imię i nazwisko.
TAGASHASHI NOBURO

Z tym fragmentem zrobił to samo co z poprzednim. Zmiął w małą kuleczkę i połknął
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyPon Lip 11, 2011 6:26 am

Przecierała delikatnie kąciki oczu palcami, ścierając łzy. Spoglądała na niego, starając się zachować milczenie.

- Ten który Cię schwytał i dzięki któremu zostałeś...zamknięty? - zacisnęła dłonie, gdyż jej drżały. Od ucisku aż jej knycie pobielały.

*Cholera, Kira...takie rzeczy. Ufa mi. Tak. Na bogów. Kyo jest Kirą. I mi ufa.*

- Czy...czy mogę Ci jakoś pomóc? Odwdzięczyć się? - powoli sięgnęła po wino i nalała do dwóch kielichów. Podała jeden Kyo a drugi zatrzymała dla siebie. Stara się oddychać głębiej, co by zachować spokój.

- Czy to-to nie jest dobra okazja na toast? - z zainteresowaniem spoglądała na to, jak wpisuje imię i nazwisko.

*Zapytam później jak to działa. Jak...działa ten notatnik.*

Teraz to ona przykucnęła przy nim, czekając na wzniesienie toastu. Po raz pierwszy od morderstwa jej byłego męża uśmiech zagościł na jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyWto Lip 19, 2011 12:39 am

Uśmiechnął się do niej dobrotliwie. Tak, jak zrobiłby to dobry bóg, troszczący się o jedną ze swych "owieczek".
- Tak naprawdę, nie nazywam się Kyo Fujibayashi. Jestem Kamuro. Ishigami Kamuro.
Ishigami. Kamień Boga. Idealne nazwisko dla Boga Nowego Świata.
- Wybacz, że dopiero teraz Ci to mówię. Muszę zachowywać względną ostrożność w swoich działaniach. Co prawda, pozbyłem się właśnie ostatniej osoby jaka mogłaby mi zagrozić, ale zbyt duża pewność siebie bywa zgubna.
Po chwili uniósł kieliszek wina z uśmiechem.
- Dobrze więc! Wznieśmy toast za Nowy Świat który zostanie stworzony na naszych oczach! Świat pozbawiony ludzi niegodnych, by na nim żyć! Świat idealny!
Jego twarz wyrażała bezgraniczną radość.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 EmptyWto Lip 19, 2011 6:43 am

- Ky...Kamuro? Ishigami. - wyszeptała cicho z delikatnym uśmiechem. Uniosła kielich ku górze.

- Zatem...za Nowy Świat, którego stary Kira jest Bogiem - odezwała się zaraz po jego toaście i umoczyła miękkie wargi w winie. Spoglądała na niego cały ten czas.

* Całkiem ładnie. Ishigami Kamuro. Krył się. Nie dziwne to, skoro przecież mógł każdy go chcieć zamordować. Ale ja nie. Nie mogę. Nie po tym, co dla mnie zrobił. Nigdy. *

- A jakie są najbliższe...Twoje plany? - zapytała ze spokojem, gdy już usiadła obok niego i odstawiła kielich - Jak Bóg zamierza budować Lepszy Świat?

Widać było na jej twarzy...zafascynowanie. Czyste, niczym nie skalane zafascynowanie Kamuro i jego całą osobą, oraz każdym słowem, które wypowiadał. O tak, znalazł swego wyznawcę. Wyznawcę, który nigdy go nie zdradzi ani nie opuści.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 6 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 6   Pokój nr 6 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 6
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pokój nr 5
» Pokój nr 12
» Pokój nr 21
» Pokój nr 7
» Pokój nr 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Centrum miasta :: Hotel-
Skocz do: