Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Most nad strumykiem

Go down 
+3
NPC
Noburo
Taihen
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptyPon Kwi 25, 2011 7:20 am

-Mój menedżer... - Powiedziała dziewczyna sympatycznym tonem. . Nagle zaczęła grzebać w kieszeni, tej drugiej, a nie tej z telefonem. Wyjęła paczkę owocowych gum do żucia. Wsadziła sobie jedną do buzi i zaczęła żuć. Wystawiła dłoń w której była paczka w kierunku Naoki'ego.
-Chcesz jedną? - Zapytała, jej ton dalej był miły. Jak już jej kolega się zdecydował (czy brać te gumę czy nie brać) to włożyła paczkę z powrotem to kieszeni.
-Czemu byłeś taki smutny? - Miała o to nie pytać, ale jednak zapytała.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptyPon Kwi 25, 2011 8:56 am

-Ahmm. Więc jesteś jakąś gwiazdą rozumiem z tego.
Powiedział dziecinnym tonem głosu sam nie wiedząc teraz dlaczego. Może dlatego, bo ma on takie od pały czasami.
-Nie dziękuje.
Nie przepadał zbytnio za gumami, a zwłaszcza za owocowymi. Owoce lubi i to nawet bardzo, ale on już taki jest. Po chwili gdy zaszło pytanie dlaczego on płakał, posmutniał.
-Przypomniałem sobie moje najlepsze chwile z dzieciństwa...z rodzicami...którzy już nie żyją.
Ostatnie słowa ,,z rodzicami...którzy już nie żyją" powiedział dość smutnie. Nie miał ochoty o tym mówić. To były jedne z najnieszczęśliwszych chwil jego życia. Jednak Miyo mogła go źle zrozumieć, ponieważ nie powiedział wszystkiego tylko bardzo małą część z tego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySro Kwi 27, 2011 5:06 am

-Bardzo współczuję... Ja na szczęście nie wiem jak to jest. - Powiedziała Miyo czułym tonem, rzeczywiście jej rodzice wciąż żyją i mają się dobrze, na całe szczęście.
-No ale nie smuć się tak, po prostu o tym nie myśl i będzie dobrze... - Powiedziała spokojnym tonem dziewczyna, po czym zaczęła nucić sobie fragment jej najnowszej piosenki.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySro Kwi 27, 2011 7:43 am

Gdy usłyszał słowa nie smuć się, ścisnął swoje pięści bardzo mocno. Nie mógł o tym zapomnieć.
-Nie mogę tego zapomnieć. Pragnę zemsty na człowieku, który zabił moich rodziców. Przyrzekłem to sobie gdy byłem mały. Dlatego trenowałem sztuki walki od małego. Gdy go spotkam sam wymierzę na nim sprawiedliwość.
Te wszystkie słowa mówił bardzo poważnie jak prawie nigdy dotąd. Rzadko co mówił takie słowa poważnie. Zazwyczaj dla żartów, albo żeby kogoś postraszyć, ale nie teraz. Po chwili usłyszał jakąś nuconą przez Miyo piosenkę.
-Bardzo ładnie nudzisz piosenki. Pierwszy raz ją słyszę. Zdradzisz mi jej nazwę, bo spodobała mi się?
Powiedział jej prawdę, a nie znał ani tytułu, ani wykonawcy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySro Kwi 27, 2011 8:16 am

-Tytuł to: Sama na świecie, mojego autorstwa... - Powiedziała Miyo po czym się uśmiechnęła, była to jej ulubiona piosenka. Żuła te gumę i żuła, ale po chwili przyjęła dziwną minę i momentalnie wypluła gumę gdzieś na trawę, najwyraźniej już straciła swój smak, a Tatsuya nienawidzi takich gum.


(((( Tytuł został wymyślony przeze mnie )))))
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySro Kwi 27, 2011 8:24 am

Zauważył, że dziewczyna skrzywiła minę i wypluła gumę.
-Widzę, że straciła już swój smak.
Uśmiechnął się do dziewczyny. Usłyszał tytuł piosenki i jej autorkę.
-Aaa to czyli ty jesteś...yyy...
Zaciął się tutaj, bo sam nie dałby rady osiągnąć coś takiego lub trochę innego niż to.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySro Kwi 27, 2011 8:35 am

-Rzeczywiście, a ja nienawidzę takich... - Dziewczyna nagle oparła się o jakieś drzewo, wsadziła ręce do kieszeni i usłyszała to co powiedział Naoki. Nie odpowiedziała, tylko czekała aż dokończy to zdanie, jak już dokończył to dziewczyna powiedziała.
-W ogóle to skąd pochodzisz- Powiedziała i czekała na reakcję kolegi.

A próbowałaś tego typu rzeczy ujmować w formie pytania? Takie coś ze znakiem zapytania. To działa, serio ^^[Ten Zielony Admin, Co To Lubi Czepiać Się Braku Znaków Zapytania i Który Pozdrawia Naosia*]
*-W skrócie TZACTLCSBZZiKPN

(Ejejej. Czepianie się to moja fucha, Nobu. - Lil)
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySro Kwi 27, 2011 9:28 am

Dokończył swe nędzne zdanie ładnie. Gdy usłyszał pytanie skąd pochodzisz od razu postanowił odpowiedzieć.
-Ja pochodzę z Japonii, a dokładniej to z Tokio. A ty skąd pochodzisz, bo wcześniej nie widziałem cię tutaj.
Wypowiedział się ładnie i zakończył swoją wypowiedź uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptyPią Kwi 29, 2011 8:16 am

-Heh... Ja również z Tokio... - Powiedziała po czym wyjęła telefon z kieszeni i zaczęła grać w jakieś gry, ale wcześniej puściła jej ulubioną piosenkę napisaną przez nią samą.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySob Kwi 30, 2011 8:04 am

-Heh szkoda, że wcześniej się nie spotkaliśmy. Miałbym przynajmniej z kim rozmawiać po śmie... . Znaczy się miałbym ogólnie z kim przebywać dużo czasu.
Zapomniał o czym nie chce non stop myśleć i się opamiętał. Gdy skończył mówić uśmiechnął się do dziewczyny. Po chwili włączyła jakąś piosenkę.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 EmptySob Maj 07, 2011 10:15 am

Po chwili coś z nim zaczęła się dziać. Musiał iść stamtąd jak najszybciej. Coś było nie tak z nim.
-Miyo przepraszam, ale muszę już iść. Narazie.
Pożegnał się z dziewczyną i poszedł gdzieś.
z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Most nad strumykiem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Most nad strumykiem
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Obrzeża miasta-
Skocz do: