Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Most nad strumykiem

Go down 
+3
NPC
Noburo
Taihen
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptySob Gru 04, 2010 10:10 pm

Na twarzy dziewczyny pojawiło się wyraźne zmartwienie. Mimo że znała go dopiero od kilku minut martwiła się jak o każdą osobę która cierpi.
- Jesteś pewien? - Spojrzała mu prosto w oczy. - Może trzeba to obejrzeć. Raczej nie wyglądasz jak ktoś komu nic nie jest.
Miała nadzieję że chłopak powie jej o co chodzi i będzie mogła w jakichś sposób mu pomóc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptySob Gru 04, 2010 10:55 pm

Już było widać po niej, że martwi się o niego. Chciał skłamać, ale tym spojrzeniem w oczy wydusiła z niego prawdę.
-Prawda jest taka, że... . Dokładnie sam nie wiem jak to powiedzieć wiec powiem prosto z mostu. W miejscu gdzie się przed chwilą uderzyłem mam ranę, z której leci krew lub leciała.
Wyciągnął rękę zza pleców i pokazał jej ranę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptySob Gru 04, 2010 11:25 pm

Złapała rękę aby dokładniej przyjrzeć się ranie. Nie wyglądało to zbyt dobrze. Z rany na nowo zaczęła lecieć krew tyle że teraz leciała z niej także ropa. Jej mina nie była za ciekawa, nie mogła za bardzo na to patrzeć. Zastanawiała się co mogło zrobić taką ranę i dlaczego w ogóle ją zrobiło.
- Co ci się stało, tylko mi nie mów że cie kot podrapał?!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:25 am

Z rany wciąż leciała krew tylko teraz z ropą. Nie wyglądało to zbyt dobrze, ale co można na to poradzić.
-No cóż jakoś zostałem ranny podczas walki. Dostałem w tą rękę z noża i wbił się on dość głęboko.
Powiedział samą prawdę. Nie miał co kłamać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:30 am

Nie mogła już dłużej na to patrzeć więc odwróciła wzrok od rany.
- Nie powinieneś iść z tym do lekarza? Może ci się wdać zakażenie albo coś .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:34 am

No cóż teraz już był pewny, ze Mitsuki martwi się o niego.
-Nie nie muszę-Uśmiechnął się i mówił dalej.
-To tylko zwykłe zadrapanie i nic więcej. W domu zrobię sobie tą ranę wodą utlenioną i zabandażuje. Tak w ogóle nie cierpię lekarzy.
Miał nadzieje, że nie zacznie go zmuszać aby szedł do lekarza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:39 am

- Ale w każdym razie lekarze powinni to obejrzeć - naciskała mimo że widziała niechęć chłopaka. Była gotowa zaciągnąć go do lekarza nawet siłą. Nie miała zamiaru patrzeć jak rana się paprze.
- Sam sobie raczej zastrzyku przeciwtężcowego nie zrobisz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:47 am

Postawiła bardzo mocne argumenty, ale on musi postawić na swoim.
-Nie idę do lekarza. Nikt mnie do tego nie zmusi
Odwrócił się w drugą stronę. Tak nie miał zamiaru iść do lekarza i żadna siła go do tego nie zmusi.
-Przeciw czemu?
Tak nie zrozumiał tego słowa przeciwtężcowemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:53 am

- Ok. Jak chcesz stracić rękę to spoko ale ja ci opatrunków zmieniać nie będę. - Wzruszyła ramionami. Pokazując swoje niezainteresowanie całą sprawą miała nadzieję że wpłynie jakoś na decyzję chłopaka. Stała z obojętną miną oczekując jakiejś zadowalającej reakcji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:56 am

Już było widać, ze się fochła na niego więc w końcu zdecydował się zgodzić z nią.
-Dobra pójdę do lekarza, ale pod jednym warunkiem.
Tak warunek musi być.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 12:58 am

- Uhhhhh - przewróciła oczami - Jakim warunkiem? Tylko nic głupiego bo się nie zgodzę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 1:03 am

-Warunek nie jest taki głupi. Po prostu chodź ze mną do lekarza, bo sam się...eee..
Tak i tutaj nie potrafi powiedzieć tego. No, ale musi powiedzieć jej to aby się zgodziła.
-Sam się trochę boję iść do lekarza i tam zostać.
Chciał dać jeszcze jeden warunek, ale coś go powstrzymało przed tym.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 1:05 am

- Dobra - zgodziła się tylko dlatego że martwiła się o życie każdej rannej osoby jaką spotkała - i będę musiała tam zostać? Na jak długo?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 1:13 am

Nie zastanawiał się nad tym, ale już i tak znał już odpowiedź.
-No długo nie. Przecież nie mam zamiaru tam nocować. Lekarz Zobaczy co i jak z tą raną i ja opatrzy. Potem wyjdziemy i pójdzie się jeszcze gdzieś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 1:15 am

- Dobrze - nie chciało się jej już dłużej negocjować warunków pójścia do lekarza. Kłótnie o coś takiego były strasznie dziecinne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 1:25 am

-Dobra skoro warunki są ustalone to pójdziemy jutro.
Tak już chciał się wymigać od pójścia do lekarza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 1:26 am

- Chyba sobie żartujesz?! - złapała go za ramie i zaczęła iść w stronę szpitala - Idziesz tam teraz!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 3:13 am

-Ała ała ała dobra już idę tylko mnie tak nie ciągnij.
No cóż ruszył wraz z Matsumi do lekarza

z/t
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 6:51 am

Przyszedł na most, tu zawsze było spokojnie. Usiadł na murku i patrzył w wodę. Zabił Erato przez głupi wpis w notesie, ma ten notes użył go. To nie robiło na nim dużego wrażenia, nawet trochę nie wystraszył się Boga Śmierci. Westchnął patrząc przed siebie, zastanawiał się co dalej.
Powrót do góry Go down
NPC




Liczba postów : 529
Join date : 09/10/2010

Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 6:57 am

Shikaku

Usiadł na murku przy Tadashim. Był - oczywiście - zadowolony.
- A, właśnie. Jak będziesz chciał się zabić, to daj znać, co? Wolałbym osobiście wreszcie jakiegoś posiadacza wpisać do notesu, a nie... poprzednia trójca zabiła się ot tak się wpisując. A więc co zamierzasz zrobić, Yamada Tadashi-kun?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 7:11 am

Spojrzał na Shikaku jakby lekko rozbawiony jego słowami
-Nie mam zamiaru się zabić, a przynajmniej nie teraz. Najpierw się trochę pobawię i łaskawie nie wymawiaj mojego nazwiska.
Milczał chwilę zastanawiając się dlaczego ten shinigami nie chce mu nic powiedzieć. Co zamierza zrobić? To dobre pytanie, Tadashi sam nie wiedział.
-Pewnie nadal będę bawił się w łapanie Kiry, a jak widać właśnie ja nim teraz jestem. Co za ironia będę "polował" na samego siebie
Mówiąc ostatnie zdanie zaśmiał się i spojrzał w niebo.
-Może jednak powiesz mi coś o notesie? Nie wiem o nim prawie nic, a chciałbym wiedzieć więcej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 7:21 am

Szedł powoli z ulgą na mostek na, którym poznał Mitsuki. No co zrobić było trzeba gdzieś iść, a to było jedyne spokojne miejsce. Szedł powoli aż tu nagle zauważył swojego brata. Zatrzymał się przed mostkiem.
-Może pójdziemy gdzie indziej, bo jest tam mój brat. Chyba, że ci to nie przeszkadza to możemy zostać.
Czekał na odpowiedź dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 7:33 am

Stanęła obok niego przyglądając się postaci stojącej na mostku. Zastanawiała się gdzie jeszcze można by iść.
- Może lepiej mu nie przeszkadzać. Niekoniecznie może mu odpowiadać nasza obecność tutaj.
Spojrzała na Naokiego oczekując jakiejś innej propozycji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 7:41 am

Jeśli chce ona mu nie przeszkadzać no to się zgodzi z nią aby iść gdzieś indziej.
-Jak chcesz możemy iść do mnie oglądnąć jakiś film. Oczywiście to propozycja, bo nie musimy iść do mnie. Możemy iść gdzieś indziej, ale ja nie mam pomysłów.
Teraz to tylko czekał za jej odpowiedzią i nic więcej. Był także ciekawy co tam robi Tadashi sam na tym moście.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 EmptyNie Gru 05, 2010 7:50 am

Mitsuki nie była zbyt przekonana co do pójścia do niego do domu. Nie należała do osób ufnych i zanim podjęła jakąkolwiek decyzję musiała to dokładnie przemyśleć. W pewnym sensie ufała chłopakowi, ale z drugiej strony nie znała go na tyle dobrze żeby ufać mu w 100% i być w 100% pewna jego intencji. Dbała o swoje życie i nie chciała wplątywać się w jakieś tarapaty. Jednak chłopak wydawał się nie mieć złych intencji ale pozory mogą mylić.
- Nie znam zbyt dobrze tej okolicy - zasmuciła się trochę że nie może zaproponować nic innego - Film może być. - podniosła głowe i uśmiechnęła się od ucha do ucha
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Most nad strumykiem - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Most nad strumykiem   Most nad strumykiem - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Most nad strumykiem
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Obrzeża miasta-
Skocz do: