Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WAŻNE!!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

WAŻNE!! Empty
PisanieTemat: WAŻNE!!   WAŻNE!! EmptyCzw Lip 07, 2011 5:11 am

Jako, że nasze forum podupada - a w zasadzie to już upadło, potrzebuję!
1: Zdolnego grafika. Odświeżymy szatę graficzną forum, by bardziej przyciągała wzrok.
Trzeba również stworzyć reklamę PBF'a na youtube. Jeśli pośród naszych użytkowników jest ktoś chętny, pisać do mnie na gg. Przewidziana jest nagroda w postaci bonusów dla postaci.
2: WASZEJ POMOCY DRODZY GRACZE!
Macie przyjaciół lubiących Death Note? Mangę i anime? Ściągnijcie ich tu! Zdążyłem już zauważyć że bannery nie przynoszą nam kompletnie żadnych korzyści. Jedyną więc opcją jest mobilizacja wszystkich znajomych! Ściągnijcie kolegów grających na PBF, a oni niech ściągną następnych!
Pokażmy ludziom, że inteligencja w świecie M&A nie umarła! Toczmy więc nasze pojedynki umysłowe!

WZYWAM WAS, UŻYTKOWNICY! Zacznijcie grać!
Jeśli ludzie wchodzą na forum i widzą brak akcji od dawna, zniechęcają się do rejestracji!
Jeżeli sytuacja się nie zmieni, będę zmuszony ogłosić upadek forum.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

WAŻNE!! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!   WAŻNE!! EmptyPon Lip 11, 2011 6:28 am

Proponuję też porozrzucać wszędzie gdzie się da ulotki. I jeśli ktoś jest na konwencie, spotkaniu czy czymkolwiek - NIECH ŚCIĄGA LUDZI!!!

Gra jeszcze nie umarła. I nie umrze dopóki nasze nazwisko nie znajdzie się w notatniku.
Powrót do góry Go down
Hidetoshi
Kieszonkowiec
Hidetoshi


Liczba postów : 159
Join date : 08/01/2011
Age : 28
Skąd : Poznań

WAŻNE!! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!   WAŻNE!! EmptyPią Sie 26, 2011 10:00 am

Tak. Wiem, że niektórzy nadal chcą grać na tym forum. I jak dobrze widziałem, w ciągu forumowego zawieszenia (czyli czas gdzie mnie nie było) zarejestrowało się CZTERECH. Tak czterech nowych graczy....
Forum jest nadal popularne. Dajcie mu jeszcze jedną szansę

(zabieram się za pisanie do naszych starych i tych nowych użytkowników, że forum działa tylko nie ma admina. Coś napiszę, byle by wrócili Very Happy )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WAŻNE!! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!   WAŻNE!! Empty

Powrót do góry Go down
 
WAŻNE!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» WAŻNE!!!! Czystka!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: