Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WAŻNE!!!! Czystka!

Go down 
+2
Kyuzo
Ishigami
6 posters
AutorWiadomość
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyNie Cze 12, 2011 7:31 am

Ogłaszam czyszczenie forum!

Każdy gracz który posiada konto na tymże PBF'fie a przestał się udzielać bez wyraźnej sygnalizacji chęci powrotu, i który nie zgłosi takowej pod tym tematem w ciągu najbliższego tygodnia, będzie miał usuniętą kartę postaci oraz konto. Czystkę przeprowadzę w Dzień Wesoły - zwany również zakończeniem szkoły.

Jeżeli do tego czasu nie zostaną mi zgłoszone wszelkie nieobecności oraz ich powody, będę usuwał jak leci.
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyNie Cze 12, 2011 8:46 am

Widzę ładny sposób na całkowite zamknięcie tego forum, po co to?... To nie przybędzie ci graczy. Chcesz zrobić presję żeby ludzie więcej pisali? No way!... Sam się przyczyniasz do upadku tego forum...
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyNie Cze 12, 2011 10:49 am

Bynajmniej. Chcę po prostu pozbyć się nadmiaru kont osób takowych co stworzyły kartę, pograły dzień i sobie poszły Razz

A mamy takich, za przeproszeniem, od ch*ja.

Żeby jednak zachować uczciwość, daję im jeszcze ponad tydzień na zadeklarowanie chęci powrotu.
Kont osób aktywnych, i usprawiedliwionych nie ruszam małym palcem.
Uważasz, że usuwając kogoś kto tu zrobił kartę i nawet nie zaczął gry postacią, robię forum krzywdę?
Mnie się tak nie wydaje. Ot, po prostu robię to dla wyczyszczenia forum z nieaktywnych kont i kart postaci. Z własnego doświadczenia wiem, że kilka kart aktywnych użytkowników robi lepsze wrażenie niż w cholerę jasną kart użytkowników nieaktywnych.

Poza tym, zamierzam w najbliższym czasie zająć się reklamą naszego forum, co by nam graczy przybyło.
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyPon Cze 13, 2011 7:13 pm

Hmm, **** z waszymi wywodami. Podpisuję się.
I rzeczywiście moja aktywność delikatnie spadła, ale w tym stanie nawet poruszenie troszkę palcami sprawia mi problem.~.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyWto Cze 14, 2011 8:39 am

Kyu, ładny sposób na zamknięcie tego forum to byłoby np. sprowadzenie ogólnego armageddonu, albo lepiej: inwazja shinigamich na świat żywych, wybicie całej ludzkiej populacji, a potem stworzenie nowego PBF-a w post-apokaliptycznych klimatach, gdzie nieliczna ludzkość chowa się pod ziemią, a na powierzchni łażą shinigami z notatnikami. Ale to, co proponuje Ishigami, to jest po prostu wywalenie zbędnego śmiecia ^^
Bo nie jestem pewien, ale obstawiam, że tak 99 do 100% nieaktywnych, już więcej aktywnymi nie będzie ^^
Pewnie cię to zaskoczy, ale sam miałem to zrobić jakiś czas temu. Ale wyszło, że najpierw mi się nie chciało, potem nie miałem czasu, potem śmierdziałem potem, a potem zapomniałem ^^
Swoją drogą, widzę, że dobrze trafiłem: sygnalizuję chęć powrotu XD
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptySob Cze 18, 2011 12:36 am

Jestem za, jestem aktywna tak a nie inaczej i Ishigami wie dokladnie dlaczego. : )
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyNie Cze 19, 2011 5:20 am

Ishi, ani się waż ruszać mojego konta!
Ja tu planuje niedługo wielki powrót więc wara od mojej Ayusi!!!
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptyWto Cze 21, 2011 1:06 am

Zdaje się, że kont usunę więcej niż bym się spodziewał.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! EmptySro Cze 22, 2011 9:16 am

DOKONAŁO SIĘ!
Usunąłem prawie wszystkie konta które były na forum, zostawiając tylko osoby aktywne, oraz te które zadeklarowały chęć powrotu.
Planuję nawiązać współpracę z forum PBF "Mgławica Mocy", gdzie dojrzałem graczy naprawdę uzdolnionych i inteligentnych. Być może część z nich się u nas zarejestruje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WAŻNE!!!! Czystka! Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE!!!! Czystka!   WAŻNE!!!! Czystka! Empty

Powrót do góry Go down
 
WAŻNE!!!! Czystka!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» WAŻNE!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: