Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miejsce zamieszkania Zmary Sukao

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptySro Paź 27, 2010 3:53 am

Zwyczajny dom, który posiada dwie łazienki, salon, kuchnie, jadalnie, i dwa pokoje na piętrze. Sam dom ma już dobre kilka lat, a wykonany i umeblowany jest w staro japońsko-chińskim stylu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptySro Paź 27, 2010 5:48 am

Tik, tak, tik, tak...
W końcu się budziłem. Leżałem i rozmyślałem o dzisiejszym dniu. Niestety trzeba było wstać, więc tak uczyniłem. Włożyłem stopy do kapci i ruszyłem do kuchni. Zrobiłem sobie dwie małe kanapki z serem i usiadłem na parapecie. Mineło dobre dziesięć minut zanim zjadłem te kanapki. Gdy skończyłem udałem się do mojego pokoju i ubrałem swoje typowe ubranie i popakowałem masę dziwnych rzeczy do licznych kieszonek w moim stroju. Postanowiłem wyjść się przespacerować.

z/t -> Kiosk na rogu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptyWto Lis 09, 2010 8:56 am

Wchodzi pomału do mieszkania. Rozgląda się i stwierdza, że nikogo tu nie było. Idzie do swojego pokoju i "odpala" komputer. Sprawdza wydarzenia tygodnia i dnia.
*Sporo się dzieje." - pomyślał.
Wyłączył komputer i kładzie się na łóżku.

No no kolego ortografia się kłania. Popraw łaskawie tą literkę na czerwono Razz [Tadashi]

I'm sorry.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptySob Lis 20, 2010 3:08 am

Budzi się i przeciera oczy. *Musiało mi się przysnąć.* - pomyślał. Posiedział jeszcze chwilę na łóżku i rozmyślał. W końcu postanowił wstać i pochodzić po domu. *Ale nudy. Chyba muszę poszukać jakiś znajomych bo zeświruję.* "Wszedł" na komputer, puścił sobie muzykę i przeglądał sklepy internetowe dla iluzjonistów. Zauważył kilka ciekawych ofert i dodał je do ulubionych. "Zszedł" z komputera i poszedł się przejść do kina.

z/t -> Kino
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptyCzw Gru 16, 2010 8:06 am

Po długiej drodze do domu Zmara czuł się zmęczony jakby szedł kilka tygodni. Od razu po wejściu do domu przebrał się w luźniejsze ubranie i usiadł do komputera. Zaczął przeglądać wiadomości. Nic ciekawego się nie działo. Po chwili kliknął w rubrykę zgon i zaczął przeglądać imiona.
-Sporo osób ostanio poumierało.

Po tych słowach postanowił przejść się na cmentarz. Ma nadzieje, że spotka go coś ciekawego/dziwnego.

z/t -> Cmentarz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptySob Sty 29, 2011 1:21 am

Wrócił zmęczony do domu. Poszedł do kuchni zrobić sobie ramen. Podczas szykowania ciągle rozmyślał. Ale nuda. Jak dotad poznałem tylko tego w niebieskich włosach. Właśnie, jak on miał... chyba Noburo, czy jakoś tak. Wydawał się jakiś dziwny. Muszę się temu lepiej przyjżeć. Nagle zauważył, że ramen mu się "pali". Szybko zgasił palnik i włożył garczek do zlewu i zalałem wodą. No to się najadłem. Poszedł do swojego pokoju i włączył komputer zostawiając bałagan w kuchni. Zaczął czukać jakiegoś zestawu do lockpickingu* z instruktażem.

*lockpicking - otwieranie zamków za pomocą narzędzi potocznie zwanych wytrychami
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao EmptyNie Sty 30, 2011 2:09 am

No i... poszło!
Zamówienie zostało zrealizowne
Wyłączył komputer i postanowił posprzątać w kuchni. Zszedł na parter i pierwsze co zrobił to wywalił ramen. Pochował wszystko do szafek i zaczął zmywać. Po paru minutach wszystko było czyste. [i]Ale nuda. Znowu! Musze z kimś pogadać bo zwariuję. Wziął karty i wyszedł.

z/t -> Kawiarnia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce zamieszkania Zmary Sukao   Miejsce zamieszkania Zmary Sukao Empty

Powrót do góry Go down
 
Miejsce zamieszkania Zmary Sukao
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Centrum miasta :: Osiedla-
Skocz do: