Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dworzec kolejowy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
L_NPC

L_NPC


Liczba postów : 17
Join date : 28/04/2011

Dworzec kolejowy Empty
PisanieTemat: Dworzec kolejowy   Dworzec kolejowy EmptyPią Maj 27, 2011 11:11 am

Dworzec kolejowy Kyotostation2

Najzwyklejszy na świecie dworzec kolejowy. Na warunki europejskie wygląda futurystycznie i nowocześnie, jednak tutaj, w Japonii to absolutny standard. Ekonomicznie i maksymalnie wykorzystane przestrzenie, które pozwalają jak najefektywniej dostać się w wyznaczone miejsca.
Odpowiednio usytuowane toalety, miejsca do odpoczynku, perony, przechowalnie bagażu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Watari, ubrany bardzo zwyczajnie, zupełnie nie wyróżniając się z tłumu, pewnym krokiem wszedł do budynku dworca. Kilka chwil rozglądał się, ogarniając to miejsce, przy okazji obserwując rozlokowanie kamer monitoringu, aby w razie konieczności jeszcze lepiej się przed nimi chronić, unikając nagrania przez kamery.
Po kilku chwilach skierował swoje kroki w miejsce, w którym znajdowały się przechowalnie bagażu. Było to nowocześnie skonstruowane miejsce, gdzie, uiszczając odpowiednią opłatę mogło się wynająć na dowolny czas, w zależności od wniesionego wkładu, własną szafkę.
Watari dokonał stosownej, sowitej opłaty, aby miejsce przez niego wynajęte było opłacone na miesiąc z góry. Nie musiał ujawniać żadnych danych - ludzie tutaj cenili prywatność swoich klientów.
Bez zbędnych formalności skierował się do wyznaczonego mu miejsca.
Otworzył szafkę. Po chwili umieścił w niej pakunek, który dotychczas spoczywał bezpiecznie w jego plecaku. Przez chwilę patrzył na zawiniątko, by wreszcie zamknąć drzwiczki.
Od tego momentu dostęp do szafki był możliwy tylko dla tej osoby, która znała kod pin, który oczywiście znał teraz tylko Watari.
Posiedział jeszcze chwile na dworcu, kontemplując nad przechadzającymi się wokół ludźmi, po czym opuścił dworzec, tak szybko jak się w nim pojawił.

[z tematu]
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Dworzec kolejowy Empty
PisanieTemat: Re: Dworzec kolejowy   Dworzec kolejowy EmptySob Maj 28, 2011 5:38 am

Po prawie pół godziny z powodu korków Ishigami dostał się na dworzec kolejowy.
Taksówkarz nie dostał napiwku.
Poprawiając okulary wszedł na dworzec, kierując się prosto do przechowalni bagaży.
Cholera, w co ty pogrywasz? Co ty kombinujesz?
Jeżeli jest tak jak myślę, w szafce znajdę jakąś wiadomość dla mnie. Może ostrzeżenie?
Wyrwałeś mnie z całkiem przyjemnej rozmowy, huh...

Szukał. I znalazł. Szafka numer 561.
Raz kozie śmierć.
Wprowadził PIN: 4427 i czeka na efekty swoich działań.
Powrót do góry Go down
Ryoji
Aspirant
Ryoji


Liczba postów : 218
Join date : 28/12/2010

Dworzec kolejowy Empty
PisanieTemat: Re: Dworzec kolejowy   Dworzec kolejowy EmptySob Maj 28, 2011 6:04 am

Kisaragi/Kira wciela się teraz w rolę MG Smile

Wydobyty z wnętrza szafki pakunek był najzwyczajniej w świecie owinięty w szary papier. W środku pakunku, wnosząc po kształcie znajdować mogło się coś, co mogło być jakąś książką lub większym zeszytem.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Dworzec kolejowy Empty
PisanieTemat: Re: Dworzec kolejowy   Dworzec kolejowy EmptySob Maj 28, 2011 7:07 am

Kamuro stanął jak zdębiały.
To notes. To prawie na pewno notes. Ma idealnie takie same kształty.
Nie dałbyś mi go, Kisaragi.

Gdy obejrzał się, cały czas trzymając zamknięty pakunek w zasięgu kamer, zrozumiał całą sytuację. W jego kierunku szło dwóch funkcjonariuszy.
Dokonałeś zabójstwa, i wcisnąłeś mi do ręki dowód zbrodni, co? Bardzo sprytnie. Na szczęście mam alibi. Nie ważne jak bardzo byłeś przekonywujący - i tak wszyscy zobaczą niezgodności czasowe. I niezgodności logiczne.
Uniósł ręce wysoko trzymając w nich pakunek nie ruszony od momentu wyjęcia z szafki. Gdy policjanci w skórzanych rękawiczkach skuwali mu ręce za plecami, współpracował z nimi ochoczo. Jest w stanie dowieść swojej niewinności - tego był pewien.
W końcu, dotąd od kiedy go wypuszczono faktycznie nie zrobił nic złego.
Ale zrobi. Zrobi, gdy tylko wypuszczą go z przesłuchania. Musi tylko odnaleźć ukryty fragment. Bo on istnieje. Musi istnieć.
Nie ważne jak bardzo byłbym zdenerwowany i pod jak wielką presją. Tak czy siak zostawiłbym sobie drogę powrotu. "Na wszelki wypadek". Kisaragi Tanaka. Zaszachowałeś mnie. Ale jednocześnie postawiłeś sam siebie w sytuacji matowej. Nie możesz mnie teraz zabić. Jeżeli teraz zginę, sprawdzą Cię dokładnie. Będziesz - za przeproszeniem - w dupie. Nie ważne kto jest tam wpisany.
Został aresztowany pod zarzutem zabójstwa Tanaki Kisaragi'ego.


[z/t - sala przesłuchań nr 2]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dworzec kolejowy Empty
PisanieTemat: Re: Dworzec kolejowy   Dworzec kolejowy Empty

Powrót do góry Go down
 
Dworzec kolejowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dworzec metra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Centrum miasta-
Skocz do: