Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ankieta: Logo forum.

Go down 
4 posters

Która propozycja logo jest najlepsza?
Logo Kyuzo
Ankieta: Logo forum. I_vote_lcap0%Ankieta: Logo forum. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Logo Ayi
Ankieta: Logo forum. I_vote_lcap83%Ankieta: Logo forum. I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
Logo Chemical
Ankieta: Logo forum. I_vote_lcap0%Ankieta: Logo forum. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Logo Hidetoshi'ego
Ankieta: Logo forum. I_vote_lcap17%Ankieta: Logo forum. I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 6
 

AutorWiadomość
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptyNie Kwi 03, 2011 7:09 am

Przepraszam, że tak długo. Prace można zobaczyć tutaj: https://deathnotepbf.forumpl.net/t216-konkurs-na-logo-forum . Głosujcie!

Jeśli użytkownik wystawił kilka log, napisz, które najbardziej ci się podoba w komentarzach.


Ostatnio zmieniony przez Kyuzo dnia Sob Kwi 16, 2011 8:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptyNie Kwi 03, 2011 7:43 am

Mi się osobiście spodobało Pierwsze Logo Ayi. Wiec zagłosowałem na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptyNie Kwi 03, 2011 8:31 am

Tak samo jak przedmówca..^^
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptyPon Kwi 04, 2011 1:02 am

Nie jesteście jedyni Very Happy Też na nią zagłosowałem (1 logo)
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptyPią Kwi 08, 2011 11:54 pm

A teraz Ciii xd Aya ma nowe propozycje, które ma nadzieję spodobają się wszystkim (Tak Nobu, mam na myśli Ciebie xd).
https://2img.net/r/ihimizer/g/logoot.jpg/
Kyu, cicho. Nobu się zgodził, a nie moja wina, że jak jestem chora to mam wenę i czas xd


Ostatnio zmieniony przez Aya dnia Pon Kwi 18, 2011 7:46 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptySob Kwi 09, 2011 6:18 am

Trochę po czasie, ale 2 propozycja logo 1 jest lepsze! 5+
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptySob Kwi 16, 2011 7:11 am

A ja się wyłamię i stwierdzę, że najlepsze (wg mnie) są loga Hidetoshi'ego. Po dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że pierwsze wygrywa. Loga Ayi są zarąbiste (zwłaszcza 1 propozycji I i 1 propozycji II), ale ja cenię sobie przede wszystkim oryginalność. A podobne rzeczy gdzieś już widziałam. Chyba że to deja vu.
Powrót do góry Go down
Hidetoshi
Kieszonkowiec
Hidetoshi


Liczba postów : 159
Join date : 08/01/2011
Age : 28
Skąd : Poznań

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptySob Kwi 16, 2011 7:47 am

Lol wybrałeś moje... 0.0 o.o -.- xD
Fakt Ayi są zaj* lecz nie pasuja (moim zdaniem) do ogólnego stylu forum, więc chciałbym zmienić moją decyzję.
logo Kyu, o ile napis będzie bardziej wygładzony. Jeśli to możliwe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptySob Kwi 16, 2011 7:56 am

Hidetoshi napisał:
Lol wybrałeś moje...

Wiem, że awatar i moja postać sugerują coś całkiem innego, ale bardziej jednak należę do rasy kobiet Smile Chyba że to tylko literówka;d
A co do mojego wyboru - Hide, nie wiem, co o tym sądzisz, ale... cholera, mi się te loga naprawdę podobają. I to nie jest jakieś słodzenie. Po prostu pasują do klimatu, do kolorystyki i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. EmptySob Kwi 16, 2011 8:04 am

Hidek: Spróbuję.

Proszę tych, którzy wybrali 1 logo ayi, propozycja pierwsza o zmienienie swojego głosu, to logo zostało wyrzucone z konkursu, bo zielony jest sprzeczny ze stylem forum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ankieta: Logo forum. Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta: Logo forum.   Ankieta: Logo forum. Empty

Powrót do góry Go down
 
Ankieta: Logo forum.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs na logo forum
» Regulamin forum
» Realia na forum
» Nabór na Admina forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: