Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Korytarz

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Korytarz Empty
PisanieTemat: Korytarz   Korytarz EmptyNie Mar 20, 2011 10:17 pm

No tak. Najwspanialsze miejsce na całej uczelni. Idealny przegląd wszystkich narodowości i subkultur. Wybieg dla tych, dla których wygląd jest najważniejszy. Miejsce odpisywania zadań domowych (jak już nauczyciel zniknie za rogiem). Forum dyskusyjne. Nazywajcie to sobie tak, jak chcecie. Oficjalna nazwa: korytarz szkolny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Korytarz Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz   Korytarz EmptyNie Mar 20, 2011 10:43 pm

Z tematu Brama wejściowa

Duncan, wciąż z rękami w kieszeniach, przeszedł szybkim krokiem pół korytarza. Nie zwracał uwagi na ludzi, którzy przyglądali mu się ze znudzeniem lub zaciekawieniem. Wiedział, że wzbudza zainteresowanie. Nieważne było, że do tej uczelni chodził już od roku. Dla wielu osób nadal był ciekawym zjawiskiem - dużo wyższy od większości Japończyków, nie miał skośnych oczu i nie mówił tak charakterystycznie, jak większość Azjatów. W zasadzie nadal było dla niego problemem wymawianie sporej części japońskich głosek. W końcu ten język różnił się, i to bardzo, od jego ojczystego angielskiego.
Teraz jednak nie miał czasu przejmować się utwionymi w nim spojrzeniami. Zatrzymał się i rozejrzał wokół. W końcu podszedł do grupki studentów, których, był pewien, skądś kojarzył.
- Hej - zaczął. - Może ktoś z was pożyczyć mi długopis? Za chwilę mam egzamin, a nie wziąłem nic do pisania.
Któryś z uczniów wyjął z plecaka czarny długopis i podał go Duncanowi.
- Dzięki - mruknął chłopak, po czym pobiegł w stronę sali, w której miał się odbyć egzamin.
Powrót do góry Go down
 
Korytarz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Centrum miasta :: Uczelnia-
Skocz do: