Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania i odpowiedzi

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyNie Paź 31, 2010 6:51 am

Nie jesteś czegoś pewien? Nie wiesz jak coś działa? Nie wiesz czy coś można czy nie?
Oto temat by rozwiać te wątpliwości. Jest to temat w którym gracze zadają pytania, a admini, bądź bardziej doświadczeni gracze czujący się na siłach będą odpowiadać ^^
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Go??
Gość




Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyPon Lis 08, 2010 10:33 am

Eventy kiedy lub grupowe zadania bo nic nie ma do roboty
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyWto Lis 09, 2010 7:02 am

Cóż, to temat do pytań, nie do stwierdzeń ogólnikowych, lecz jestem skłonny potraktować to jako pytanie na temat ewentualnych eventów czy innych mniej bądź bardziej ogólnoforumowych wydarzeń prowadzonych przez administrację owego forum, które w jakikolwiek sposób wpłynęłoby na twoją postać i pozwoliłoby w przyjemny sposób wyciąć parę godziny z życiorysu, które spędziłbyś na opisywaniu swojego udziału, a właściwie udziału twojej postaci w owym wydarzeniu.

Tak, zamierzam odpowiedzieć! XD
Czyli... Pseudofesor jeszcze nie rehabilitowany Noburo mówiący o aktualnej sytuacji eventowej w środowisku wewnątrzforumowym naszego PBF-a.

Otóż zaskakujące może wydać się to, iż nowa forma tego forum w pewnym względzie zaprzecza starej, gdyż w poprzedniej jego istocie każdy swoją fabułę obmyślał sam i coś takiego jak eventy organizowane przez administrację zarządzającą forum właściwie nie miało miejsca, co prowadziło do tego, iż wszystkie postacie były zmuszone same szukać sobie zajęcia, dzięki czemu rozwijały się kontakty międzypostaciowe. Niestety doprowadziło do tego, iż w chwilach, kiedy wszelka fabuła się wyczerpała, a postaci grających było niewiele nadeszły fale metafizycznego praktycznie widzialnego odczucia braku zajęcia. Toteż w tej generacji forum postanowiliśmy je wzbogacić poprzez dodanie do niego tego elementu. Jednakowoż do grona administracyjnego należą jedynie 4 osoby, przy czym 482561166062948/965122332125896 administracji jest niestety chwilowo nieosiągalna i tymczasowo wyłączona z opcji prowokowania eventów bądź wydarzeń o większym bądź mniejszym zasięgu wewnątrzforumowym. Doprowadza nas to do konkluzji, iż tylko osoby w liczbie dwóch są w stanie coś takiego przeprowadzić. Jednakoż jedna z nich, mianowicie niżej podpisany administrator, prowadzący pod pewnymi względami mam szczerą nadzieję epicką już postać, jest na chwilę obecną obarczony odpowiedzialnością za wywołany przez siebie event który, przy odrobinie szczęścia osoby pytającej, mianowicie Saito, może ogarnąć także jego postać, która - nad czym ubolewam - pojawia się rzadko, toteż istotnie trudnością może się okazać wciągnięcie jej do aktualnie prowadzonego wydarzenia. Stąd konkluduję, iż dla twej postaci potrzebny byłby osobny event, a przynajmniej mający swój początek gdzieś u siebie, jednakże ja, jak już wspomniałem, jestem w trakcie prowadzenia jednego, a przy moich obecnych obowiązkach szkolnych i generalnym czasie spędzanym na myśleniu nad wszystkim oraz przejmowaniem świata, bardzo komplikujące mogłoby okazać się prowadzenie równolegle takiego drugiego. A więc abyś mógł faktycznie mieć do czynienia z eventem, zmuszony jesteś poczekać do kulminacyjnego momentu aktualnego, w którym wszystko się rozwiąże, a tym samym się on zakończy, bądź przekonać w jakiś sposób znany zapewne tylko istotom o wiedzy tajemnej, czy też wyjątkowo dobrym dyplomatom, ostatniego z administratorów, aby taki event ci wykonał, albowiem on, jak mi wiadomo, żadnego jeszcze nie prowadzi i byłby w stanie coś takiego zrobić, zakładając, że dysponowałby odpowiednim bodźcem oraz nakładem chęci oraz czasu.

To był: Pseudofesor jeszcze nie rehabilitowany Noburo mówiący o aktualnej sytuacji eventowej w środowisku wewnątrzforumowym naszego PBF-a.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Go??
Gość




Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptySro Lis 10, 2010 2:37 am

Oo aha

Cytat

A więc abyś mógł faktycznie mieć do czynienia z eventem, zmuszony jesteś poczekać do kulminacyjnego momentu aktualnego, w którym wszystko się rozwiąże, a tym samym się on zakończy, bądź przekonać w jakiś sposób znany zapewne tylko istotom o wiedzy tajemnej.

Wiedzy tajemnej istotom XD

nie dało się jakoś tego skrócić XD

ale ok przeczytałem poczekam santa

Owszem, dało. Treść w skrócie jest mniej więcej taka: Nie będziesz miał eventu, dopóki ja nie skończę obecnego LUB Taihen nie znajdzie czasu LUB Ishigami nie znajdzie czasu LUB Tadashiemu się zachce ^^
To był: Pseudofesor jeszcze nie rehabilitowany Noburo streszczający aktualną sytuację eventową w środowisku wewnątrzforumowym naszego PBF-a. [Noburo]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyPon Gru 27, 2010 11:38 am

Czy jest jakakolwiek możliwość złożenia jakichś propozycji w odpowiednim temacie?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyPon Gru 27, 2010 11:52 am

Owszem, jest.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyPią Maj 13, 2011 11:12 am

Hmm...a prowadzenie mini eventu niezbyt wpływającego na ogólny zarys sytuacji, a jedynie zapewnienie rozrywki graczom, jest możliwe do przeprowadzenia TYLKO przez adminów czy nie do końca? ;>
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptySob Maj 14, 2011 12:53 am

Jest możliwe pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia fabuły eventu.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyWto Maj 17, 2011 3:04 am

I kolejne mam pytanko, takie dość hmmm, które nieco pozwoli mi ułatwić w pewnej mierze grę ale i też pewno rozjaśni niektórym co nieco.

Jak sprawa wygląda z muzyką, mangą i w ogóle całym twórstwem ludzi?


Wszystko jest takie samo jak 'U nas' oczywiście bez muzyki/mangi/anime 'Death Note'?

Przykład: chodzi o to mniej więcej, czy moja postać może ze spokojem oglądać Bleach'a lub Dragon Balla w edycji Kai? ; )
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi EmptyWto Maj 17, 2011 9:06 am

Wszystko poza Death Note i tytułami powiązanymi

No objections here. [Ten, któremu nie chciało się pisać osobnego posta]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania i odpowiedzi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: