Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
+5
Kyuzo
NPC
Aya
Noburo
Ishigami
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Paź 28, 2010 6:40 am

Tu proszę zgłaszać wszelkie nieobecności na forum.

Zacznę może ja:
Jestem nie tyle nieobecny, co rzadko mam czas żeby wpaść. Mam dość czasu na sprawy administracyjne, w grze jednak się będę mało udzielał, przynajmniej do świąt. Mam w cholerę sprawdzianów w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPon Lis 29, 2010 10:12 am

Err, z powodów ode mnie niezależnych, istnieje możliwość, że przez najbliższe dni(raczej nie dalej jak 2-3), nie będę na forum zaglądał, ew. zajrzę tylko wieczorem(tak jak teraz) lub na chwilę w południe ^^

EDIT: Wycofuję podanie. Będę dość normalnie ^^
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Gru 09, 2010 12:44 am

Mam ostatnio problemy w Internetem, nie wiem, kiedy będę mogła łączyć się z domu, więc usprawiedliwiam się na czas nieokreślony
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Sty 02, 2011 5:54 am

No i kochani wasza Ayuś sobie przeskrobała... i nie będzie jej prawdopodobnie przez miesiąc... Już za wami tęsknie, ale liczę że co jakiś czas uda mi się wpaść choć na chwilkę...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Sty 06, 2011 4:29 am

Cóż...
Nie będę owijać w bawełnę, nie kręci mnie to forum
Od czasu do czasu wejdę, ale na pisanie postów mi się nie zbiera, a te realia nie są dla mnie
Wybaczcie
Możecie mi zabrać kolora, bo w najbliższym czasie nie mam zamiaru uczestniczyć w tym co się dzieje w fabule (dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by mnie ukatrupić <_<)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Sty 13, 2011 2:48 am

Nie ma na razie weny, aby odpisywać. Nie będę wchodził dopóki dopóty mi się nie zachcę ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Sty 13, 2011 7:28 am

Saycia chciała powiedzieć, że od jutra zaczyna ferie.
W zależności od ilości złamań, nie będzie mnie przez czas nieokreślony. Niach ^^
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Sty 20, 2011 12:44 pm

Zapowiadam moją nieobecność jakoś tak do 1 lutego. Kisaragi, uznajmy że do Ishiego nagle ktoś zadzwonił i on sobie poszedł.
Powrót do góry Go down
NPC




Liczba postów : 529
Join date : 09/10/2010

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPią Sty 21, 2011 3:43 am

Tai wybywa od środy do piątku. Nobu, zostawiam WŚ w Twoich rękach.
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySro Lut 02, 2011 3:03 am

Szczerze mówiąc mam zamiar na chwilę przystopować z pisaniem postów. Będę zaglądał na forum, ale żeby pogadać na sb. Taki mały urlop. Za jakiś czas się zbiorę i zacznę znowu pisać. Tyle.

Edit: Czekajcie na 12 lutego, dzień mojego powrotu.

Edit2: Wiedziałem, że długo nie wytrzymam, wracam do fabuły.


Ostatnio zmieniony przez Kyuzo dnia Czw Lut 03, 2011 3:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySro Lut 02, 2011 11:55 pm

Chciałem wam powiedzieć, że na jakiś czas odchodzę z forum. Jestem kompletnie wypalony, z jednej strony nauka, z drugiej dziewczyna, z trzeciej zespół. Poza tym, bądźmy szczerzy, w wolnym czasie wolę wyjść ze znajomymi na piwo niż pisać posty ^^ Forum świetnie się rozwija, i mam nadzieję że tak pozostanie. Praw admina aczkolwiek się nie zrzekam, przy czym zezwalam na zastępstwo. Jeśli za jakiś czas zdecyduję się wrócić, będzie dwóch admów od Przestępców - i dobrze! Bo mnie wcale nie było lżej niż Tai >.<
Tak więc: Trzymajcie się zdrowo, rozwijajcie. Ja jestem po prostu aktualnie wypalony kompletnie dla PBF'ów wszelkiej maści. Brakuje mi weny i ochoty by pisać wartościowe posty.
Jeśli byłyby jakieś niezgodności w sprawach klimatycznych, albo któryś z tamtych niedobrych adminów was krzywdził, nie wahajcie się, piszcie mi na gadu-gadu! Jeśli znajdę chwilę, a zwykle znajduję, na pewno postaram się pomóc!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Lut 03, 2011 5:06 am

Jako że mam ferie, a obowiązki w prawdziwym życiu [HP] (wtf?! o.O) wzywają, Liluś odrywa się od życia [HP]noł lajfa w dniach 5-10 II, ażeby się szkolić na kursach, tak więc nie będzie wtedy obecna. :3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySro Mar 23, 2011 7:45 am

Mam od cholery nauki, będę tak z doskoku. Może coś naskrobię ale nie mam czasu by siedzieć i pisać ileś tam postów dziennie. Obiecuję że nadrobię.
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyWto Kwi 19, 2011 7:21 am

Jak mniemam wszyscy doskonale wiedzą co zaraz napiszę, ale 'papierkową' robotę trzeba odwalić. To też...
Żegnam się z Wami na czas nieokreślony, postaram się wpadać tak często jak będę mogła, ale nic nie obiecuję. Miejmy nadzieję, że nie potrwa to długo.
Tak czy inaczej będę za Wami diabelnie tęsknić. <3
Powrót do góry Go down
Yokai

Yokai


Liczba postów : 122
Join date : 29/11/2010
Age : 27

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySro Kwi 20, 2011 2:25 am

Przykro mi,ale tylko sporadycznie będę wchodzić na forum z powodu szlabanu, który dostałam.
Z poważaniem Yokai.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPon Kwi 25, 2011 8:31 am

26.04 do 3 maja powód praktyki
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Kwi 28, 2011 9:32 am

Guess who's back?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPon Maj 02, 2011 9:06 am

Hah, zabawne.
Jakaż to szkoda, ale wyszło jak wyszło. Stało się. Nobu odchodzi.
...No dobra, mam was, żartowałem. ^^ (tak naprawdę, nikt w to nie uwierzył, prawda? ^^’)
To teraz na serio: Nobu zapewne będzie nieosiągalny w najbliższych dniach. To może być tylko dzień dzisiejszy lub jutrzejszy, może tydzień, może dwa... No, raczej tak drastycznie to nie będzie ^^
Powodów mojej nieobecności oczywiście nie zdradzę. A dlaczego? Cóż, powodów, dla których nie podam tych powodów, także nie zdradzę, bo fajnie jest robić wielkie tajemnice z niczego ^^
No, to teraz dyspozycje, bo jak bym was wszystkich zostawił ot tak, bez żadnych wskazówek, to potem by się wszystko posypało i byłoby na mnie*.
Hana Niji-kun: Shikaku ma cię na oku, choć ty niekoniecznie możesz mieć na oku jego. Innymi słowy: on na ciebie patrzy, czujesz to przez kości(to nieustające wrażenie, że ktoś się na ciebie gapi... tak, w łazience też). Nie ma wątpliwości: obserwuje cię z ukrycia. Jak zapada cisza, to jesteś nawet w stanie od czasu do czasu usłyszeć skrobanie pióra po papierze lub szelest kartek. A czasem nawet cichy chichot. Masz wolną rękę, człowieku wybrany przez notes ^^
Akari-kun: przerwa w śledztwie ^^ Żal, że tak wyszło, ale jak już zdecydujesz się odpisać, to musisz postarać się zabić jakoś czas mojej nieobecności ^^ Gomenasai ^^
Aya-chan: Jeśli już, mało to prawdopodobne, ale jeśli już jednak, w co jakoś wątpię(nie negując oczywiście wszelkich twoich możliwości), jeśli jednak zdarzy ci się odpisać nim wrócę, to po wyjrzeniu przez drzwi nikogo nie znalazłaś, capisce? ^^ No, chyba, że wolisz na mnie czekać, w końcu moja nieobecność raczej nie będzie zbyt długa...
Niedoszły denacie-kun i niedoszły zabójco-kun: Tetsui nagle uciekł w las, bez żadnego konkretnego powodu. Ot tak nagle zerwał się z miejsca i zaczął biec. Oczywiście: zgubiliście go(jeśli w ogóle próbowaliście ścigać) i nie potrafiliście ustalić, gdzie się podział. Proszę bez samobójstw, ok? ^^ Chyba, że nie nudzi się wam aż tak, wtedy możecie poczekać na mój powrót ^^’
Rin: akurat ostatnio wchodzisz na tyle rzadko, że pewnie nie robi ci to różnicy, ale jeśli już nie będziesz mogła wytrzymać, to uznaj, że udało ci się uciec w jakiś sposób ^^
Lil: ciebie pozostawiam bez predyspozycji, bo niezależnie od tego jak długo mnie nie będzie, to jak wrócę, pewnie zobaczę, że i tak nie odpisałaś ^^ Ależ nie, oczywiście, wcale w ciebie nie wątpię ^^
Heh, sporo tego, jak na nieobecność kogoś, kto ma zniknąć na góra kilka dni... Zabawne, nie? ^^
Jeśli nieobecność okaże się krótsza niż 2 dni, to kasuję tego posta, bo w takiej sytuacji to jest to żal ^^’ Gomenasai raz jeszcze, jeśli sprawiłem przez to komuś problem** ^^ Ale osobiście obstawiam, że nie będzie mnie do końca tego tygodnia*** ^^

*-Nie wierzycie? Nom, ja też nie. Przecież jak mnie tu nie będzie, to szansa, że coś się posypie tylko maleje, no nie? ^^
**-No ale powiedzmy sobie szczerze: ja i tak nie robię tu nic ważnego ^^’
***-to nie jest obietnica. W tej kwestii akurat wasze podejrzenia są równie dobre jak moje. Albo lepsze.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Hidetoshi
Kieszonkowiec
Hidetoshi


Liczba postów : 159
Join date : 08/01/2011
Age : 28
Skąd : Poznań

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPon Maj 23, 2011 6:31 am

nieobecność od 24.05 do 27.05 :p
Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi.
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyCzw Cze 02, 2011 12:13 am

Nieobecność od dzisiaj, do kilku/kilkunastu dni.
Powód : Dość duże problemy z zdrowiem.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyWto Cze 21, 2011 4:38 am

Tiaaa... Generalnie mam zastój twórczy i pisanie mi nie idzie, ale nie to będzie powód mojej nieobecności. Sprawa jest taka, że w piątek wyjeżdżam i wracam 7 lipca, toteż nie chcę nic zaczynać, skoro zaraz będę musiał przerwać. Więc spodziewajcie się przed 8 ^^'
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyPią Lip 01, 2011 11:49 pm

Mroczny Ishigami aktualnie szerzy zło i defetyzm na terenie krakowskiego konwentu, który trwa od czwartku do niedzieli.

Czyli niedługo wróci ; )
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySob Lip 09, 2011 5:53 pm

Dziś i jutro raczej się mnie nie spodziewajcie. Wracam we wtorek.
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptyNie Lip 10, 2011 1:59 am

Tatardatardata :C
Mam problem z obecnością, będę tylko czasem.;c

Od 16 - i potem tydzień, dwa , bądź trzy mnie nie będzie ;c


Na fabule Niji jest w Szkocji i podczas swoich wakacji u rodziny zawiesza działalność Kiry.


Mam nadzieję że forum nie upadnie do tego czasu.
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności EmptySob Lip 30, 2011 10:11 pm

Do 8 może będę wchodzić, lecz wątpię by opłacało mi się zaczynać znów działalność - skoro 8 wyjeżdżam znów.
Możliwe że napiszę coś w zgonach, ot.;o
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: