Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój zgłoszeń

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pokój zgłoszeń  Empty
PisanieTemat: Pokój zgłoszeń    Pokój zgłoszeń  EmptyNie Paź 10, 2010 2:10 am

Tu przyjmowane są zgłoszenia o przestępstwach.Policjant dyżurny zawsze jest obecny na stanowisku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pokój zgłoszeń  Empty
PisanieTemat: Re: Pokój zgłoszeń    Pokój zgłoszeń  EmptySro Paź 20, 2010 1:51 am

Wchodzi do pokoju, który wyposażony jest nie tylko w meble, ale i sprawnych stróżów prawa, bo gdy tylko dostrzegli Christiana zaprosili go bliżej, do lady. Mając poważną minę podszedł do stolika i wyjął dokumenty, które zgromadził.
-Dzień dobry. Chciałem zgłosić o zniknięciu ojca. Wiem, że to ciężka sytuacja, ale... musicie mi pomóc.
Nie chciał zdradzać więcej szczegółów, nie w tym miejscu. Miał nadzieję trafić na fachowych detektywów bądź stróżów prawa, którzy by mu pomogli.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pokój zgłoszeń  Empty
PisanieTemat: Re: Pokój zgłoszeń    Pokój zgłoszeń  EmptyCzw Paź 21, 2010 7:22 am

Musiał skończyć wizytę na posterunku, złożył wszelkie proceduralne dokumenty i zamieścił w teczce podpisaną jego imieniem.
-Tutaj jest to zgłoszenie. Jeśli znajdziecie czas prosiłbym o kontakt.
Miał na myśli telefon do niego w tej sprawie. Wziął torbę i mijał trochę pochmurny ludzi, których nie znał. Nie wszystko co mówili było jasne dla Christiana, dlatego czuł się obco.
Po jakimś czasie nie było już go tutaj.

zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój zgłoszeń  Empty
PisanieTemat: Re: Pokój zgłoszeń    Pokój zgłoszeń  Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój zgłoszeń
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój nr 6
» Pokój nr 4
» Pokój nr 5
» Pokój nr 12
» Pokój nr 21

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Wydział śledczy :: Posterunek-
Skocz do: