Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rangi przestępców

Go down 
AutorWiadomość
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Rangi przestępców Empty
PisanieTemat: Rangi przestępców   Rangi przestępców EmptyNie Paź 10, 2010 1:18 am

O rangach przestępców decyduję wyłącznie ja, jako moderator grupy. Będziecie je otrzymywać na podstawie osiągnięć w rozgrywce, historii, i tak dalej. Dodatkowo, część z nich jest od siebie niezależna. Ale pamiętajcie, możecie w historii napisać epopeję, a wylądować w łobuzach. Jestem przeciwny rozdawaniu rang na podstawie długości karty. Ja będę oceniał wasz stosunek do gry, jej poziom, oraz typ postaci.

Łobuz
Ranga dotycząca głównie dresiarzy, ćpunów, lumpów i im podobnych. To są Ci, którzy zaczepiają bez powodu przechodniów, piszą po murach sprayem, łażą na mecze z kijami bejsbolowymi.

Ekwipunek: (do wyboru) nóż kuchenny/"tulipanek" z butelki + kij bejsbolowy

Kieszonkowiec
Opanowałeś podstawy wykradania niespodziewanie ludziom portfeli czy też telefonów komórkowych. Jesteś w stanie okraść kogoś w tłoku, pod warunkiem że ten ktoś słucha akurat muzyki, czy też jest na dragach. Innymi słowy, marny z Ciebie złodziej, ale jednak.

Ekwipunek: nóż kuchenny, kiepskiej jakości wytrychy

Złodziej
Zostałeś więc całkiem niezłym kieszonkowcem. Jesteś w stanie włamać się do sklepu lub domu z kiepskimi zabezpieczeniami.

Ekwipunek: żołnierski bagnet + zestaw wytrychów

Zbir
Ruszyłeś zatem nie w kierunku okradania, a wymuszania. Jesteś naprawdę niezły w zastraszaniu.

Ekwipunek: żołnierski bagnet + pistolet na ślepaki (wyglądem niczym nie różni się od prawdziwej Beretty)

Włamywacz
Jesteś znakomitym złodziejem, potrafisz wykraść przeciętnemu cywilowi komórkę z dłoni tak, by tego nie zauważył. Oczywiście, zakładając że na nią nie patrzy. Umiesz włamywać się do budynków ze średnimi zabezpieczeniami.

Ekwipunek: żołnierski bagnet + lepszy zestaw wytrychów

Rozbójnik
Przeciętnemu człowiekowi na sam twój widok drżą nogi. Natomiast gdy w ręce masz broń, wielu natychmiast mdleje. Grożąc komuś możesz go przyprawić o niekontrolowaną sraczkę.

Ekwipunek: Beretta na ostrą amunicję

Postrach bogaczy
Włamać się do Banku Narodowego w biały dzień przed samym nosem policji to dla Ciebie pestka. Żaden zamek Ci nie straszny.

Ekwipunek: żołnierski bagnet + znakomity zestaw wytrychów

Terrorysta
Chuck Norris sra ze strachu na Twój widok. Masz mord w oczach, i potrafiłbyś niemowę zmusić do mówienia.

Ekwipunek: UZI



Zostaną dodane nowe rangi, w swoim czasie.

___

Zbalansowałem rangę zbira, dochodząc do wniosku że kieszonkowiec miał lepsze plusy.
Powrót do góry Go down
 
Rangi przestępców
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Karta postaci :: Rangi-
Skocz do: