PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Spis Rang Wydziału śledczego

Go down 
AutorWiadomość
Go??
GośćSpis Rang Wydziału śledczego Empty
PisanieTemat: Spis Rang Wydziału śledczego   Spis Rang Wydziału śledczego EmptySob Paź 09, 2010 9:10 pm

Posterunkowy: Najniższa ranga w całej policji, od której zaczyna każdy nowy członek wydziału śledczego.Przy odrobinie szczęścia i należnym wypełnianiu obowiązków można uzyskać awans.Taki policjant nie jest szanowany w wydziale śledczym, wyżsi rangą wysługują się takim osobnikiem.Głównym zadaniem posterunkowego jest patrolowanie wyznaczonego obszaru miasta, zwykle patrol wykonuje chodząc po wyznaczonym terenie, są jednak wyjątki i tacy policjanci mają dostęp do oznakowanych motocykli.

Ekwipunek: odznaka, broń palna (marnej jakości), kajdanki, nóż bądź pałka policyjna (do wyboru).

Transport: czasem oznakowany motor policyjny.

Awans: Decyduje tylko i wyłącznie NPC.

Aspirant: Jest to policjant, który pokazał, że nadaje się już do czegoś, i że potrafi należnie wykonywać dane mu zadania. Taki osobnik nie może nikomu rozkazywać, inni członkowie wydziału śledczego traktują go normalnie.Zadaniem aspiranta jest najczęściej patrol bądź prowadzenie mało ważnych spraw.Aspirant ma już pełnoprawny dostęp do używania oznakowanego motoru.

Ekwipunek: odznaka, broń palna (taka sama jak u posterunkowego), kajdanki, nóż, pałka policyjna, gaz łzawiący.

Transport:
oznakowany motor policyjny.

Awans: Decyduje tylko i wyłącznie NPC.

Podkomisarz: Ostatni z niższych stopni w wydziale śledczym, osoba będąca na tym stanowisku jest szanowana wśród policjantów z niższą rangą. Ten policjant wykazał już,, że nie tylko się do czegoś nadaje, ale również pokazał, że potrafi z małą pomocą doprowadzić prowadzone śledztwo do końca i złapać przestępcę.Podkomisarz pracuje w cywilu i ma dostęp do dużo lepszej broni jak i nieoznakowanego samochodu policyjnego.Zadaniem podkomisarzy jest pomoc w prowadzeniu śledztwa komisarzowi i udostępnianie mu wszystkich informacji.

Ekwipunek: odznaka, broń palna (normalna chociaż dużo lepsza od broni aspiranta i posterunkowego), kajdanki, nóż, gaz łzawiący, paralizator.

Transport:
oznakowany bądź nieoznakowany samochód policyjny.

Awans: Decyduje tylko i wyłączne NPC (gracz wyższy rangą od podkomisarza może wpłynąć na decyzję NPC).

Komisarz: Wyższy rangą policjant posiadający duże doświadczenie i prowadził przynajmniej jedną bardzo trudną sprawę.Komisarz jest szanowany wśród pozostałych członków wydziału śledczego.Pracuje będąc w cywilu ma również dostęp do nieoznakowanych samochodów policyjnych.Prowadzi trudne śledztwa i może korzystać z pomocy podkomisarzy.

Ekwipunek: odznaka z fałszywymi danymi, zwykła odznaka (zwykle nie noszona pod czas prowadzenia śledztwa), broń palna (broń uznawana za jedną z najlepszych jakie są dostępne w wydziale śledczym), kajdanki, nóż, gaz łzawiący, paralizator.

Transport: nieoznakowany samochód policyjny

Awans: Decyduje tylko i wyłącznie NPC

Nadkomisarz: Policjant, który wykazał się wieloma rzeczami i potrafił poradzić sobie nawet z najtrudniejszą sprawą.Wie jak przetrwać w trudnych warunkach.Ma duży szacunek wśród pozostałych członków wydziału śledczego.Nadkomisarz jest czymś w rodzaju weterana w policji.Dostaje najtrudniejsze zadania i współpracuje z osobami wyższymi rangą

Ekwipunek: to samo co komisarz /// dodatkowe rzeczy do ekwipunku w budowie///

Transport: nieoznakowany samochód policyjny bądź własny samochód/motor

Awans: Decyduje NPC
-Wymaganie: przynajmniej jeden event

Inspektor: Jedno z najwyższych stanowisk w wydziale śledczym, wyższy rangą od tego policjanta jest tylko jego przełożony.Ten policjant jest bardzo szanowany i może wysługiwać się pozostałymi członkami wydziału śledczego.Posiada dostęp do najnowszych osiągnięć technologii jak i do najlepszej broni jaka jest w policyjnym magazynie.Prowadzi śledztwo na własną rękę, przygotowuje się do pracy detektywa.

Ekwipunek: w budowie ///postaram się dodać jak najszybciej///

Transport: pancerny nieoznakowany samochód policyjny

Awans: Decyduje NPC
-Wymagania: minimum 3 eventy + pisanie ładnych postów

Detektyw: Ostatni szczebel kariery policjanta, kiedy już wykaże się wszystkim co tylko może i zdobędzie posadę inspektora zaczyna przygotowywać się właśnie to tej pracy. Detektyw nie ma powiązań z policją pracuje na własną rękę i własny rachunek.Sam decyduje jaką sprawę chce prowadzić

Ekwipunek: ///w budowie///

Transport:
wszystkie dostępne środki transportu są do jego dyspozycji

///rangi mogą ulec zmianie///
Powrót do góry Go down
 
Spis Rang Wydziału śledczego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Karta postaci :: Rangi-
Skocz do: