Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przykro mi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Przykro mi Empty
PisanieTemat: Przykro mi   Przykro mi EmptyPon Sie 01, 2011 5:34 am

Wybaczcie mi moi drodzy, ale ponieważ pozostali admini mają forum głęboko między pośladkami, a ja nie dam rady sam go prowadzić, ogłaszam upadek PBF'a.
Było fajnie z wami grać przez ten niecały rok działalności Death Note PBF.
Chciałbym podziękować:
- Noburo i Taihen za pomoc w rozkręceniu forum
Oraz w kolejności chronologicznej:
- Ayi
- Atsumi
- Kyuzo
- Naokiemu
- Hidetoshiemu
- Nijiemu
- Masae
- Ryoji'emu (Kisaragim też zwanemu)
- Hizashiemu
- Enjeruai
Za nasz wspólnie spędzony czas, miłą atmosferę, dobre chęci i starania.
Mam nadzieję, że nasze kontakty nie wygasną. Moje gadu-gadu cały czas jest dostępne na forum, możecie się śmiało ze mną kontaktować.
Prowadzę również sesje na skype/gadu-gadu. Piszcie, gdybyście chcieli się kiedyś załapać. Klimaty są różne. Zazwyczaj prowadzę w moim autorskim systemie NHS (None Has Survived) do którego stworzenia natchnęły mnie filmy, anime i książki takie jak:
- Higurashi no Naku Koro ni
- Umineko no Naku Koro ni
- Death Note
- Milczenie Owiec
- CUBE
- Piła

Gdybyście kiedyś odczuli chęć, możliwości i siłę odbudowania wspólnie forum, piszcie do mnie śmiało. Tak jak mówiłem, nie jestem w stanie sam tego ciągnąć, bez pomocy pozostałych adminów. Za mały mamy napływ graczy, jak i ogólnie za małą ich ilość.

Pozdrawiam was i ocieram łezkę z oka, żegnając się z wami. Czasami trzeba umieć odejść z honorem.

Krzysztof Kusy, vel "Ishigami Kamuro"
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Przykro mi Empty
PisanieTemat: Re: Przykro mi   Przykro mi EmptySro Sie 03, 2011 2:05 am

Yare yare...
Nie sądziłem, że do tego dojdzie...

No dobra, nie oszukujmy się, wiedziałem, że do tego dojdzie i to jeszcze zanim to forum powstało.
Nie wiem jak pozostali, ale ja tam przyznaję się bez bicia, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy faktycznie nawaliłem. Nawet pomimo częstych wyjść i wyjazdów teoretycznie byłbym w stanie dalej adminować, jak to było dawniej, ale... Cóż, wakacje nigdy nie sprzyjały mojemu zaangażowaniu w tego typu kwestie.
Mimo wszystko, wspaniale było grać z wami/poznawać wam/udawać, że wam adminuję/udupiać was/i Bóg wie jakie tam okrutne rzeczy wyczyniać przez ten rok szkolny ^^
Szczerze chciałbym zrobić listę podziękowań tak, jak to zrobił Ishi powyżej, ale obawiam się, że lista byłaby zbyt długa i potem ktoś byłby urażony, iż go/ją pominąłem ^^'
Także dziękuję wszystkim, którzy mieli jakikolwiek wkład w tworzenie/utrzymanie/ulepszanie forum. Tym, którzy mnie znosili i tym, którzy mnie nie znosili ^^
Wszystkim tym, którzy tu grali i zostawili między postami kawałek swojej duszy*.
Pozostaje się na razie pożegnać(tzn. na forum - moje gadu-gadu jest nadal aktywnie i nie wahajcie się pisać, gdyby cokolwiek) i... może mieć nadzieję, że kiedyś znów coś wspólnie stworzymy?

Także pozdrawiam i żegnam się na razie.
Nobu
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
 
Przykro mi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: