Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Innowacje

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Innowacje Empty
PisanieTemat: Innowacje   Innowacje EmptySro Cze 22, 2011 9:29 am

Planuję stworzyć osobny regulamin dotyczący tworzenia postaci, jako że zauważyłem, że za duży procent kart u nas przechodzi bez problemu.
A co w tym złego?
To, że później te osoby odgrywają jak odgrywają, psując innym klimat. No i rzecz jasna po krótkim czasie odchodzą.
Dlatego też mam propozycję by zwiększyć wymagania na akceptację karty.
Po 1: Selekcja graczy będzie dokładniejsza.
Po 2: Jeśli ktoś będzie chciał zagrać jeden dzień i sobie pójść, nie będzie mu się chciało tracić czasu na pisanie wymagającej karty
Po 3: Zawyżymy poziom naszego forum, przez co może uzyskać jako taką pozycję pośród znanych polskich PBF'ów.

Zamierzam również wprowadzić ostrzejszy regulamin odgrywania. Rozleniwiamy się od tych jedno-dwu zdaniowych postów. No i, dotyczą tego również powyższe trzy punkty.

Wpadłem również na pomysł zrobienia reklamy naszego forum na youtube. Pomoc ze strony grafika mile widziana.

Bardzo proszę o wszelkie sugestie i uwagi na temat powyższych trzech punktów. W okresie wakacyjnym zadbam, aby nasze forum urosło w siłę.
Powrót do góry Go down
Hizashi
Posterunkowy
Hizashi


Liczba postów : 14
Join date : 16/06/2011
Age : 27
Skąd : się biorą dzieci?

Innowacje Empty
PisanieTemat: Re: Innowacje   Innowacje EmptySro Cze 22, 2011 10:19 am

Rozumiem, że masz na myśli, tylko dobro forum. Nie należę, do tej grupy użytkowników, którzy są bardzo pracowici. Jednakże, moje zdanie jest trochę przeciwne do twojego pomysłu. Rozumiem, że chcesz stworzyć forum na bardzo wysokim poziomie. Jednak, jak widzisz nie ma tutaj zbyt dużo osób. Zaostrzenie zasad i regulaminu, mogłoby spowodować rozpad forum. Wiem, że moje zdanie mało się liczy, ale staram się być w społeczność tego forum.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Innowacje Empty
PisanieTemat: Re: Innowacje   Innowacje EmptySro Cze 22, 2011 10:50 pm

Jak już kilkakrotnie zwróciłem uwagę, zamierzam teraz zadbać o nowych graczy. Tak więc nie powinno dojść do rozpadu forum.
W najgorszym wypadku zaniżę później te wymagania.
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Innowacje Empty
PisanieTemat: Re: Innowacje   Innowacje EmptyPią Cze 24, 2011 3:12 am

Cóż, spróbować zawsze można. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że jak tylko na stałe dorwę się do internetu to zawsze będę służyć swoją pomocą. ^^
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Innowacje Empty
PisanieTemat: Re: Innowacje   Innowacje EmptySob Cze 25, 2011 12:12 am

Jeśli chodzi o regulamin i możliwość bardziej selekcji kart i tego, by wpisy były cudnie opisane.


Tzn nie w sensie cudnie, ale domyślam się że Ishiemu chodzi o to, by karty i opisy miały swoisty poziom i ładnie to wyglądało.

Ale to nie jest trudne. Przecież napisać więcej aniżeli dwa zdania, choćby myślenie w danym momencie. A już to urozmaica nieco możliwość czytania postów.

Jak coś, mogę pomóc przy przeglądaniu kart i poprawie stylizacji.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Innowacje Empty
PisanieTemat: Re: Innowacje   Innowacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Innowacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: