Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Masae Hideyoshi

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Masae Hideyoshi Empty
PisanieTemat: Masae Hideyoshi   Masae Hideyoshi EmptyCzw Maj 12, 2011 10:34 pm

Avatar:
Masae Hideyoshi 128-41
Imiona: Masae
Nazwisko: Hideyoshi
Wiek: 22
Pochodzenie: Japonia, Osaka
Przynależność: Cywil

Cechy charakterystyczne:
Szare, wręcz mysie włosy a do tego oczy w odcieniu złotawym. Nigdy nie jest wydekoltowana, ze względu na długą bliznę rozcinającą jej skórę. Podczas rozmyślań nerwowo porusza nogą (gdy siedzi) lub wplata palce we włosy (gdy stoi lub jedzie autem)
Poza tym nie jest zbyt wysoka, szczupła, posiadająca średniej wielkości atrybuty kobiecości. Nosi się zazwyczaj całkiem zwyczajnie, chociaż czasem zdarza się jej ubrać coś zupełnie odmiennego i szalonego, co pozwala wyróżnić się z tłumu.

Umiejętności:
Głos, dzięki któremu z łatwością potrafi uwieść większość zwykłych mężczyzn. Jest wzrokowcem, zapamietuje wiele rzeczy które już wcześniej widziała. Potrafi określić ich położenie względem reszty elementów. Z łatwością potrafi podrobić czyjeś pismo, wystarczy jej kilka prób. Aktualnie trenuje podstawy krav magi.

Ekwipunek:
laptop
telefon komórkowy
spory zapas gotówki po byłym mężu
pies rasy grzywacz chiński imieniem 'Kabu'
typowe wyposażenie każdej kobiety - ubrania, kosmetyki, buty - wszystko w ilości odpowiedniej

Inne:
Jest osobą czasem bezwzględną, jednak niestety często pada ofiarą swojej słabości do zniwelowania krzywd ludzkich. Nie potrafi przejść obojętnie obok czyjegoś cierpienia. Mimo jej zaprzeczeń, da się nią manipulować. Ktoś, patrzący na nią magicznymi oczyma Shinigami nie dojrzy jej jednego nazwiska, a podwójne. Oficjalnie używa tylko swego panieńskiego nazwiska, jednak w dokumentacji kanadyjskiej widnieje jako Hideyoshi - Brown.

Historia:
Mimo, iż urodziła się w Osace i tam ukończyła szkołę podstawową, to większość swego świadomego życia spędziła w Kanadzie. Dokładniej mieszkała w Montrealu. Tam też ukończyła szkołę średnią, jednocześnie opanowując język francuski do perfekcji.
W Montrealu poznała swego, byłego już, męża. Nauczyciel historii, niezbyt stary ale też już nie pierwszej młodości. Stanęła na ślubnym kobiercu w wieku 20 lat, po trzech latach znajomości. Rodzice nie protestowali, zajęci własnymi sprawami oraz swoim życiem, byli zadowoleni iż znalazł się ktoś, kto zdejmie im ciężar, o nazwie 'Masae', z głowy.
Pół roku przed rozwodem małżeństwo wygrało los na loterii. Okrągły milion dolarów kanadyjskich. Od tego momentu kobieta przeżywała istne piekło w domu. Zamykana, wiązana, maltretowana nie mogła nawet uciec, by uniknąć katorgi.
Okazja do ucieczki trafiła się wraz z wizytą jej rodziców. Zdołała jedynie ubrać się i 'porwanym' od męża aucie dojechać do najbliższego komisariatu policji.
Po krótkim, acz burzliwym procesie, Masae odzyskała wolność oraz sporą porcję gotówki, jako zapłatę za pożycie małżeńskie.
Co do nauki, wiązała ją nie tylko z wykorzystaniem swoich zdolności do pomocy ludziom, ale też możliwości odkrycia i poznania Kiry. Dlaczego? Zawsze chciała poznać prawdziwe oblicze tego, który zabijał złoczyńców. Skrycie pragnęła również posiadać taką moc chociaż przez jeden dzień. Wie czyje nazwisko wpisałaby tam jako pierwsze.
Dlatego też powróciła do ojczystego kraju, rozpoczynając swoje nowe miejsce w Tokio.


Ostatnio zmieniony przez Masae dnia Czw Maj 12, 2011 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Masae Hideyoshi Empty
PisanieTemat: Re: Masae Hideyoshi   Masae Hideyoshi EmptyCzw Maj 12, 2011 10:44 pm

I oto po raz kolejny Najsprawiedliwszy, Najpotężniejszy Satanus tego forum, ja: Ishigami Kamuro, Jedyny Prawdziwy Władca Notatnika i Kira zstępuję ze swojego tronu by zgwałcić dziewice przy użyciu moich tentaclowych macek...! A, zaraz... To nie ta kwestia.
No, mam.
Karta postaci, hm? Powiem krótko: Podoba mi się. Postać oryginalna, a nie robiona "na jedno kopyto" jak to zwykle bywa. Jestem jak najbardziej za, ale z racji że wybrałaś cywila, odpowiadać za full akcept będzie Noburo.
Jeśli Ci nie da akcepta, dam mu w mordę Very Happy
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Masae Hideyoshi Empty
PisanieTemat: Re: Masae Hideyoshi   Masae Hideyoshi EmptyPią Maj 13, 2011 3:15 am

Mam dylemat, przyznaję się szczerza, mam poważny dylemat. Z jednej strony, jest twoja karta: fajna, oryginalna i w ogóle. Z drugiej: Ishigami, który mi grozi, jeśli jej nie akceptuję, co ja widzę tak, jakby krzyczał: "NIE AKCEPTUJ,QRNA, NIE AKCEPTUJ!". ^^
No, ale ponieważ liczy się tu karta, a nie Ishi, to masz AKCEPT-a i jest git ^^
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Sponsored content





Masae Hideyoshi Empty
PisanieTemat: Re: Masae Hideyoshi   Masae Hideyoshi Empty

Powrót do góry Go down
 
Masae Hideyoshi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Karta postaci-
Skocz do: