Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Babuni Nij'ego.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySob Maj 07, 2011 10:12 pm

Jedno z nielicznych mieszkań wykonanych w stylu europejskim. Nie ma tutaj mat tatami czy futonów - używane są klasyczne łóżka, wysokie stoły oraz wszystkie inne, które spotykamy w mieszkaniach europejczyków. Jest tutaj dość dużo pokoi, ponieważ kiedyś mieszkała tutaj cała rodzina Hana.



~~~~~~~~~~~
Odwiedził swoją babunię, pogadał trochę, wypił zieloną herbatę i w końcu skierował się do swojego starego pokoju. Położył plecak na biurku, po czym zszedł na chwilę do piwnicy i przyniósł skrzynkę z narzędziami. Rozłożył sporą pozytywkę swojej siostry, po czym wyszedł do sklepu. Gdy miał już kwas chlorowodorowy, którego tak pilnie potrzebował zaczął rozkładać grającą skrzyneczkę. Wyjął mechanizm na zewnątrz i oczyścił dokładnie środek. Wbił długi gwóźdź niedaleko końca skrzyneczki, po czym wyciął delikatnie dziurkę na próbówkę. Metalowy drut, inaczej zwany gwoździem podtrzymuje probówkę. Teraz Niji zawiązał sznureczek na buteleczce z kwasem , po czym przywiązał do wieka szkatułki. Sznurek ledwo co się trzymał. Wyrwał trzy kartki z notesu i położył na biurku, po czym umieścił notes na dnie.Powoli opuścił wieko, tak by linka się nie zerwała. Wyciągnął powoli gwoździa.
Teraz bez wsadzenia gwoździa w to miejsce, linka przy podniesieniu wieczka pęknie, probówka się z tucze a kwas 'zeżre' notesik.
Trzy kartki, które wyjął wcześniej zszywaczem przyczepił do zeszytów. Szkatułkę postawił na górnej półce i uprzedził babcię by jej nie otwierała. Sprzątnął narzędzia. Schował skrzyknę i mechanizm od pozytywki. Upewnił się że wyrwaną kilka dni temu kartkę miał w kieszeni i gwóźdź. Zabrał plecak i poszedł w stronę miasta żegnając się uprzednie z babunią. Z/T
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyPon Maj 09, 2011 9:11 am

No i powrócił do Babci. Tym razem nie było jej w domu, a klucze jak zawsze były zostawione za doniczką. Otworzył zamek i poszedł do 'swojego' pokoju, po drodze zabierając dość nowoczesny telefon stacjonarny. Wykręcił dwa numery znalezione w książce telefonicznej, a gdy ktoś odbierał pytał się o 'Noburo', po prostu o 'Noburo'. Jeśli to jakaś rodzina to usłyszy ' już daję...', bądź zaraz podam właściwy numer. Jeśli nie, jest tam gdzie światło nie dochodzi..
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyPon Maj 09, 2011 7:31 pm

Miałeś szczęście już za pierwszym razem(bo Nobu nie chce wymyślać co może się kryć pod drugim numerem). Spytałeś o "Noburo".
- Przy telefonie. - padła chłodna odpowiedź.
(Potem walnę adekwatnego posta u Nobu w domu, bo teraz piszę z biblioteki szkolnej, więc ciężko jest pisać coś dłuższego ^^')
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 8:30 am

Z każdym sygnałem telefonu Nij'iego zjadał stres. Gdy usłyszał głos w słuchawce przełknął ślinę i rozpoczął mówić :-Witaj Noburo-san, chcieli byśmy zapytać cię czy twoja osoba będzie miała ochotę na udział w turnieju. Mamy kilka obiecujących zawodników, co ty na to?- starał utrzymać się optymizm w głosie, co było strasznie trudne. Denerwował się - bo właściwie jak ma wyciągnąć informację po przez taką rozmowę?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 8:46 am

- Zabawne. - padł natychmiastowy komentarz. Jednak ton wcale nie wskazywał na to, aby rozmówca uważał to za zabawne - Pierwszy raz ktoś dzwoni, by zaprosić mnie do udziału w turnieju. Zazwyczaj to ja się musiałem zgłaszać. Mógłbym poznać więcej szczegółów?
Mówił zupełnie spokojnie, w ostatnim pytaniu pobrzmiewało zainteresowanie.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 8:55 am

K*rwa..przecież nie znam się na szachach... powiedział sobie w myślach wystraszony, jednak szybko ogarnął swoje lęki i zaczął mówić dalej: -Turniej na pewno nie jest taki jak zawsze. Osoby są wybierane przez organizatorów...to sami najlepsi gracze.- powiedział jak by delikatnie się przechwalając -Jeśli chciał byś Noburo-san, mógł bym przesłać ci formularz, bądź przynieść osobiście...wszystko zależy od ciebie. No i taak, krótkie pytanie. Wciąż zastanawiamy się nad figurkami, więc robimy tak jak by ankietę...porcelanowe, szklane czy tradycyjne drewniane?- w myślach nasuwało m usię tylko jedno pytanie..." Na chuj rozmawiam tak dziwnie? NIe mogę po prostu spytać go i powiedzieć że jestem jego fanem, cz y coś?" na właśnie, czy coś...tylko czym by mogło być te coś?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 9:01 am

Zapadła krótka chwila milczenia, jakby rozmówca trawił pytanie. W końcu odpowiedział:
- Nie robi mi to różnicy. Mogą być nawet papierowe, jeśli będzie się dało nimi grać. Jednak miło, że pytasz.
Jego ton w ogóle się nie zmienił, widać nie znalazł w tym nic dziwnego.
- A mógłbym wiedzieć z kim rozmawiam? I skąd macie mój numer?
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 9:06 am

-Jestem sekretarzem jednego z organizatorów. Jako iż ma chore dziąsła , twarz mu napuchła, ledwo co mówi, to ja pracuję za niego...wiesz jak jest, z czegoś trzeba opłacić studia...Numer dostałem od Prezesa, nie wiem skąd on go miał, z tego co wiem brałeś już udział w naszych turniejach, może było wymagane podanie?- będzie musiał jeszcze sporządzić tą ankietę, jeśli będzie musiał jąwysłać. Tak to będzie dało się jakoś to ogarnąć.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 9:14 am

- Ah, to ci panowie. Ten turniej sprzed dwóch lat. - wydawał się w pełni uspokojony. Tzn. spokojny, bo uspokoić to on się raczej nie miał po czym... - Faktycznie, prosiliście wtedy o numer telefonu, dzwoniłem nawet później, by potwierdzić uczestnictwo. Ten formularz zostanie do mnie wysłany, czy sam mam się zgłosić...?
Chwilę odczekał.
- Chyba, że wystarczy, że podam odpowiednie informacje teraz, przez telefon, a pan to sobie uzupełni. Wtedy żaden z nas nie będzie się musiał męczyć.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptyWto Maj 10, 2011 9:19 am

-No tak chyba będzie najwygodniej...Imię i nazwisko, wiek mam, potrzebne będzie zajęcie. Doświadczenie w szachach, w sensie ilość turniei i treningi, oraz zainteresowania i hobby..Nowy system nagród wymaga durnych informacji, ale myślę że warto zabrać udział.- jest blisko, nawet bardzo blisko. A co jeśli ten Noburo wcale nie jest związany z Kirą..?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 2:27 am

- Faktycznie durnych danych wymagacie. - stwierdzenie faktu. Nie pobrzmiewało tu niezadowolenie czy coś podobnego. Równie dobrze mógłby powiedzieć "Niebo jest niebieskie".
- Poza dwoma czy trzema turniejami szkolnymi, jeszcze w liceum, to mam na koncie tylko ten turniej sprzed dwóch lat. W zainteresowaniach i hobby niech pan wpisze "gry".
Odczekał chwilę, najwyraźniej dając ci czas na zapisanie informacji.
- A skoro już o nagrodach mówimy... Co można wygrać?
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:20 am

-Mamy oryginalny system przyznawania nagród, więc do tej pory nie wiadomo. No nic, to dziękuję bardzo Noburo-san. Niech pan będzie pewny że zadzwonimy do Pana.- poczekał na pożegnanie i jak naszybciej kliknął czerwoną słuchawkę. Za dużo z niego nie wyciągnął. Jednak jeśli lubi gry, to może zagra w grę z drugim kirą i go złapie..?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:24 am

- Do usłyszenia. - powiedział tylko. Rozłączyłeś się.
Po niecałej minucie telefon zadzwonił. Numer, na który przed chwilą dzwoniłeś.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:27 am

Niji już powoli zawijał się, gdy usłyszał telefon. Podniósł słuchawkę po czym nacisnął zielony przycisk. Nie ważne kto to, dom babci - może się powygłupiać : -Tutaj Sekretarz stowarzyszenia szachowego w Tokio, w czym mogę służyć?
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:30 am

- Nie uzyskałem jeszcze odpowiedzi na pytanie kim jesteś i skąd masz mój numer. Toteż postanowiłem zadzwonić i się dopytać. - jego ton był teraz chłodniejszy niż wcześniej.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:36 am

-Ahh,taak? Jeśli nie powiedziałem to bardzo przepraszam..Nazywam się Tochi Teishoku. Numer dostałem od Prezesa, to chyba już mówiłem.- powiedział normalnie, patrząc na zegarek wiszący na ścianie.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:40 am

- Ach tak? A mógłbym prosić o jakiś kontakt z prezesem? Chciałbym wiedzieć skąd miał numer, którego mu nie podałem. Najbardziej preferowałbym numer telefonu, zadzwoniłbym od razu.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:44 am

-Chyba tłumaczyłem dlaczego Prezes nie może rozmawiać, prawda? Tak to nie dzwonił bym do Pana. . .- Źle, źle, źle...chyba nici z tego.. I nagle po prostu opuścił słuchawkę. Sposób oryginalny. Zaczął wydawać z siebie dźwięk jak by duszenia , udaje ofiarę kiry? Potem spróbował przyłożyć twarz do słuchawki i słuchać.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:52 am

- Halo? Coś się stało? Zakrztusił się pan, czy coś? - musiał się nie nabrać, gdyż jego głos brzmiał dokładnie tak, jak cały czas. Tylko skąd mógł wiedzieć, że ci nic nie jest?
Może sam jest Kirą i doskonale wie, kiedy ktoś ginie, a kiedy nie?*
- Jest pan tam?

*-Ale rym!
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 5:57 am

Rozłącz się k*rwa... powiedział sobie w myślach, zastygając w bezruchu. Noburo, Noburo - ty niczym się nie przejmujesz? Jestem ku*rwa głodny, nie uśmiecha mi się siedzenia na podłodze i czekanie aż się rozłączysz, no kurde... ahh te ciche jęki w głowie.
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 6:01 am

Nastała chwila ciszy, choć sygnał się nie pojawił, więc się nie rozłączył.
Widać postanowił uczcić twą pamięć minutą ciszy.
Choć darował sobie chyba w mniej więcej pięćdziesiątej sekundzie:
- Dobra. - ton się nie zmienił - Wiem, że tam jesteś. Zamierzasz odpowiedzieć?
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 6:04 am

W końcu Niji zrezygnował, wziął telefon do ręki i przystawił go do ucha.-No dobra, dobra...Nie ma żadnego turnieju..- powiedział zrezygnowanym tonem, jak by po przez mruczenie.[color=red]-Nie ma żadnego Turnieju, ani nic... Chciałem o coś zapytać! Wiesz kim jest Kira, prawdaa?[/i]
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 6:16 am

Przez dłuższą chwilę milczał.
- Osiedle w centrum miasta, ulica Sakury 3. Przyjdź na herbatę. Sam. Najlepiej jak najszybciej. Porozmawiamy przy herbacie.
Rozłączył się.
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySro Maj 11, 2011 6:22 am

-Dziwne..- mruknął gdy ten się rozłączył. Było dość blisko, dwie ulice dalej, zbieg okoliczności? Wziął skrawek, taki by nie dało rady na nim nic zapisać i schował do portfela. Resztę zostawił na wszelki wypadek. Ubrał się i ruszył w stronę domu Noburo.
Z/T
Powrót do góry Go down
Niji
Kieszonkowiec
Niji


Liczba postów : 98
Join date : 23/04/2011
Skąd : &quot;...Gdzie łódeczka w herbie jest...<3&quot;

Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. EmptySob Cze 11, 2011 12:34 am

Wreszcie dotarł do miejsca docelowego.Wdarł się na jeden daszek, a potem zbił okno i wszedł do środka. Przebiegł jak najszybciej przez korytarzu, lądując na ziemi. Z jednym okiem naprawdę było trudniej. Wstał podpierając się o ścianę i otworzył drzwi jednego z pokoi. Popatrzył po półkach. Szkatułka nadal tam stała. Postawił ją na biurku, po czym ostrożnie wsunął gwóźdź. Otworzył ostrożnie wieko i wyciągnął notes.-Tak!- krzyknął i pocałował czarną okładkę. Pokierował się do kuchni i rozpalił palnik w kuchence, po czym kartkę z kieszeni ułożył na blacie kuchennym. Znalazł jakiś długopis i zaczął pisać.
Hana Ayasumi - Śmierć po przez podpalenie. Gdy będzie w ogniu, rzuci się na swoich oprawców.
Podłożył kartkę pod palnik i popatrzył jak się spala. Gdy ta stała się już tylko czarnymi resztkami , zgasił palnik i uderzył kilka razy w nią, tak by czarne skrawki poleciały po kuchni.
-Plan mój i Noburo padł... Jeszcze nie odbierał. Ja j*bę.- wyszedł z domu przez to samo okno co wszedł, po czym pobiegł gdzieś z czarno okładkowym zeszytem pod bluzką.
zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Babuni Nij'ego. Empty
PisanieTemat: Re: Dom Babuni Nij'ego.   Dom Babuni Nij'ego. Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Babuni Nij'ego.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Centrum miasta :: Osiedla-
Skocz do: