Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulica Różana - Melina narkomańska

Go down 
AutorWiadomość
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Ulica Różana - Melina narkomańska Empty
PisanieTemat: Ulica Różana - Melina narkomańska   Ulica Różana - Melina narkomańska EmptyPią Mar 04, 2011 3:21 am

To tutaj uciekł Kyuzo. Była to melina na samym krańcu dzielnicy shinbou. W plecaku miał tylko pieniądze, jedzenie w puszkach i płaszcz (taki z dość dużym kapturem), który zaraz włożył. Wszedł do meliny, rozejrzał się po całym pomieszczeniu. Było tu wielu ludzi, wyglądających na... szczęśliwych. Na ścianie był wyryty napis : ,,mała aleja róż".
Witajcie, jestem tu nowy.. - powiedział niepewnie.
Ale w odpowiedzi usłyszał tylko : Witaj w domu bracie! Tutaj ludzie byli bardzo zgrani, była to chyba największa melina w całej dzielnicy. Byli tu zarówno ćpuni i alkoholicy, ale także zwykli ludzie.
Zboczyłem lekko ze ścieżki życia, mam nadzieję, że mi pomożecie. Wrócić do normalności, oczywiście.
Młody chłopak wskazał tylko na miejsce koło ogniska, widocznie... zaakceptowali go.
Powrót do góry Go down
 
Ulica Różana - Melina narkomańska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Melina na zadupiu
» Melina porywaczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Dzielnica Shinobu-
Skocz do: