Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oceń Avatar ^.^

Go down 
+5
Hidetoshi
Yokai
Kyuzo
Ryoji
Aya
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 3:10 am

Mru, jako, że poprzednia zabawa związana z avatarami cieszy się nie małym zainteresowaniem zakładam drugą, o!
W tej grze oceniamy avatar poprzedniego gracza w skali 0-10. Warto tez podać mniej lub bardziej logiczny powód naszej oceny.
Miłej gry!
Powrót do góry Go down
Ryoji
Aspirant
Ryoji


Liczba postów : 218
Join date : 28/12/2010

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 3:17 am

pozwolę sobie zatem zacząć...

11/10!
tak klimatycznego avatara, pasującego do odgrywanej postaci dawno nie widziałem. bez zbędnych bajerów, stonowany, wpasowujący się w realia.

to tyle ode mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 3:19 am

8,5/10

sam w sobie av fajny, ale mi nie pasuje do postaci, nie potrafię sobie jej wyobrazić z charakterem, zachowaniem Serka :3
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 3:22 am

2/10

-Dlaczego?
-Bo tak
-Ale dlaczego ci się nie podoba?
-Bo nie.

Jakoś tak mi się nie podoba. Nic nadzwyczajnego, w internecie jest chyba z 1000000 ładniejszych avów. Ten avatar mnie odpycha i tyle, o! (bez urazy Smile )
To nie nasza klasa, wszyscy nie będą pisać ,,Sweet avek :* Śliczna jesteś"
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 3:34 am

6/10
Czemu? Ano temu, że avek choć ładny zdaje mi się zbyt wyciągnięty. Twarz jest strasznie chuda i zasłonięta przez mocno nieogarnięte włosy co psuje wyraz jej twarzy. Jednak fakt jest faktem, że jest to jak najbardziej mój klimat <3 Ah ten mhrok !
Powrót do góry Go down
Yokai

Yokai


Liczba postów : 122
Join date : 29/11/2010
Age : 27

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 6:48 am

9/10

Why ?

Because, avek całkiem ładny i przypadł mi do gustu jednak postać mnie odpycha. Plus za to, ze znajduje się napisik , bo u wielu nie jest to spotykane.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Sty 30, 2011 6:57 am

9/10 ^^

Sam avatar mi się BAAAARDZO podoba, jest śliczny <3 tylko ponownie - nie pasuje mi do postaci, ot co. i napis jest moim zdaniem ciut za duży, zbyt duża część jest przysłonięta :3
Powrót do góry Go down
Yokai

Yokai


Liczba postów : 122
Join date : 29/11/2010
Age : 27

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyPon Sty 31, 2011 11:12 am

Sam avatar w sobie nudy, czemu?
Ponieważ nie znajduje się na nim żaden napis, pod napis , a postać nie podoba mi się ogólnie ~

5/10
Powrót do góry Go down
Hidetoshi
Kieszonkowiec
Hidetoshi


Liczba postów : 159
Join date : 08/01/2011
Age : 28
Skąd : Poznań

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyPon Sty 31, 2011 11:47 am

Zmieniłaś avka?

6/10
Ponieważ nie podobają mi się obrażone sweet panie xD


PS. Nikt nie oceni mojego avka wyżej niż 5/10
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyPon Sty 31, 2011 8:37 pm

Nie wiem jak tam "nikt", ale co do mnie masz rację ^^
Masz u mnie 4/10.
Z jakiegoś powodu mnie odrzuca. W sumie nie jestem pewien, czy to Sasuke, czy tylko mi go przypomina, ale to generalnie u mnie jest na minus ^^
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyWto Lut 01, 2011 11:19 am

Ten avatar, całkiem ładny, co do postaci się nie wypowiem bo buszuję tu zaledwie dwie godzinki ^^

W tym obrazku nie podoba mi się kreska postaci... taka troszkę zbyt cukierkowa jak na faceta... i deathnote XD
i niezbyt podoba mi się dobór kolorów...
7/10
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptySro Lut 02, 2011 2:58 am

3/10 ... Ponieważ dziwnie kojarzy mi się z barbie, zero klimatu, przesłodzone. Tyle Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Mar 20, 2011 12:50 am

7/10
Tak jakoś nie przemawia do mnie o.O
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Mar 20, 2011 2:31 am

7,5/10

Plus za słuchawki (nie wiem, czemu, ale lubię grafiki, na których postać ma słuchawki). Minuuuus za różową spódniczkę (noh noh noh noh... nie cierpię różowego ;/)
Powrót do góry Go down
Yokai

Yokai


Liczba postów : 122
Join date : 29/11/2010
Age : 27

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Mar 20, 2011 7:49 am

Jaki koks xD I to spojrzenie ... >3
Ja daju Ci 7 .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Mar 20, 2011 7:52 am

9/10 Smile
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Mar 20, 2011 8:28 am

7/10. Avek sam w sobie ładny(postać na nim też ^^), ale nic nadzwyczajnego xD
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Mar 20, 2011 9:29 pm

8/10

Postać generalnie ciekawa (mówię o avku Wink), i jeszcze to nocne miasto w tle (czy co tam jest xD)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptySob Kwi 16, 2011 11:56 am

6/10

Czemu tylko 6?

Bo tak, avek jest ciekawy, ale szału nie ma.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Kwi 24, 2011 12:38 am

6/10
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Kwi 24, 2011 2:23 am

10/10


Aż zazdroszczę <3
Powrót do góry Go down
Atsumi
Posterunkowy
Atsumi


Liczba postów : 122
Join date : 22/11/2010
Age : 26
Skąd : Bolesławiec

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Kwi 24, 2011 7:24 am

hmm 6/10 w sumie to nic ciekawego, ale plusik za czerwone oczka i kolczyki ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyNie Kwi 24, 2011 9:02 am

7/10
Dlatego, że postać mi znana. Nie ma żadnej obróbki ani nic a szkoda.
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyPią Maj 13, 2011 5:32 am

9/10

Fajny, ponieważ to mój typ animcowych mężczyzn. Na 10 zasługuje tylko jeden avek ;3
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ EmptyPią Maj 13, 2011 6:34 am

7/10

A bo urocze to to.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oceń Avatar ^.^ Empty
PisanieTemat: Re: Oceń Avatar ^.^   Oceń Avatar ^.^ Empty

Powrót do góry Go down
 
Oceń Avatar ^.^
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Co mówi Twój Avatar?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Offtop :: Gry i zabawy-
Skocz do: