Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na Admina forum

Go down 
+3
Naoki
Kyuzo
Taihen
7 posters
AutorWiadomość
Taihen
Komisarz/Admin
Taihen


Liczba postów : 145
Join date : 08/10/2010

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyPon Sty 03, 2011 8:57 am

Pewnie wszyscy znają obecną sytuację. Poszukujemy kogoś, kto będzie na tyle odpowiedzialny, żeby zająć się po części Wydziałem Śledczym na spółkę ze Złą Panią Admin na Doczepkę.
Oczywiście musi być to osoba kompetentna, która spędza tutaj sporo czasu i lubi czytać cudze posty.
Proszę pod spodem zgłaszać się na kandydatów, plus kilka słów dlaczego właśnie Ty masz zostać nowym administratorem. O.

Ewentualnie zaproponować kogoś i napisać dlaczego właśnie On/Ona ma zostać nowym administratorem/administratorką. Oczywiście jeśli dana osoba nie chce adminować: wystarczy powiedzieć.[Ten taki co zwykle wtrynia się w cudze posty]

Lubię placki :3 [Ten taki owaki]
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyPon Sty 03, 2011 9:58 am

Wiem, że to głupie z mojej strony, ale trudno ^^ Wątpię, że mi się uda, ale zawsze warto spróbować.

Jak już wiecie jestem waszym kolegą, Kyuzo. Jestem na forum od 25 października zeszłego roku, także trochę na tym forum już przeżyłem. Zawsze czytam cudze posty nawet po dwa razy. Byłem gm-em przez około rok w pewnej grze RPG, która polegała na nieustającej sesji. Byłem na wielu forach, nawet raz miałem swojego pbf-a, który niestety po 2 miesiącach się rozpadł przez pewnego hackera. Umiem posługiwać się panelem administratora, bo sam posiadam jedno forum, na innym silniku, ale podobnie złożone. Uwielbiam wcielać się w różne postacie jako NPC, także spróbuję pomóc administracji. Wymyślam często scenariusze do filmów, nie umiem ograniczyć swojej wyobraźni i często robię je takie rozgałęzione, że sam tego nie ogarniam Smile Oglądnąłem całe death note. Kocham sesję RPG, chociaż nie zawsze dobrze w nich uczestniczę. Mam wybujałą wyobraźnie co powoduje nawet dziury w psychice, ale mniejsza o to. Na forum przebywam większość mojego wolnego czasu. Moje posty nie są długie i za ciekawe, przyznaję. To z powodu tego, że długo nie grałem na pbf-ach i wytrąciłem się z rytmu, ale postaram się to zmienić. Często podczas konfliktów mnie ponosi, ale potrafię je rozwiązywać... Osobiście jestem bardzo nerwowym człowiekiem z za dużym ciśnieniem. Dobra, koniec o mnie.

Moim największym celem jest to, żeby na tym forum była miła atmosfera i klimat. Każdy użytkownik się liczy, bez względu na relacje towarzyskie. Jeśli mi się uda to będę starał się zajmować się każdym użytkownikiem z osobna. Szczerze to zależy mi na byciu adminem, inaczej bym tu nie pisał, ale to nie zmienia faktu, że bardziej chcę, aby na tym forum było przyjemnie, a nie żebym mam władze. Nie chciał bym być adminem i przy okazji popsuć wam rozgrywkę... Na tym forum musi być jak zawsze przyjemnie, bez względu na admina.

Pozdrawia ten nie lubiany, ale i tak was kochający, Kyuu.


Ostatnio zmieniony przez Kyuzo dnia Czw Sty 06, 2011 9:13 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 140
Join date : 07/12/2010
Age : 27

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyPon Sty 03, 2011 10:48 am

No cóż warto spróbować chociaż nie wiem jakie mam szanse.

No więc zacznę od tego, że na forum jestem od 18Października. Grałem już na kilku pbf-ach i wychodziło mi to całkiem nieźle. Raz stworzyłem swojego, ale nie dokończyłem go, a zabrakła tylko PRO grafa. No, ale mniejsza z tym. Ostatnio robiłem ponownie pbf-a, ale o DB. Oczywiście na tej domenie co jest DN. Coś nie wypaliło nie powiem przez kogo, ale trudno. Potrafię się obsługiwać panelem administracyjnym. Jako iż na zewnątrz jestem czternastolatkiem to wewnątrz wciąż ośmiolatkiem dzięki czemu zawsze mam jakieś pomysły i nigdy tak nie było abym ich nie miał. Mam bardzo dużą wyobraźnię dzięki czemu mam tyle pomysłów. Z grami typu pbf mam styczność z około już to będzie cztery lub trzy lata więc całkiem dużo. Rzecz jasna lubię czytać czyjeś postem. Czasami czytam wszystkie, a czasami kilka i resztę zostawiam na trochę później. Na forum przebywam długo, a zwłaszcza wieczorem. Raczej nie ma sensu aby pisać jeszcze coś, bo wszyscy mnie tutaj znają.

Dziękuje za przeczytanie tej kandydatury i mam nadzieje, że wam się spodobała.
Powrót do góry Go down
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyCzw Sty 06, 2011 5:24 am

Ano, stwierdzam fakt, że wypadałoby się zgłosić. No więc...

Przedstawiać się nie mam zamiaru bo raczej każdy mnie zna <3 Szczerze mówiąc pisać od kiedy tu jestem też nie będę bo po primo jest to bez sensu (w końcu nie to się liczy), a po sekundo nawet nie mam o tym bladego pojęcie. Poza tym kocham to forum bo jest dla mnie jak drugi dom (a może nawet ten pierwszy...). Przejdźmy do konkretów. No więc, z pewnością jestem osobą kompetentna i odpowiedzialną, ale o tym czasami jesteście w stanie się przekonać. Lubię lub raczej kocham czytać cudze posty i nowe karty postaci. *.* Stanowi to pierwszą rzecz jaka robię po wejściu na stronę. Co do tego czy jestem w stanie je oceniać to myślę, że Nobu, Tai i szczerze mówiąc nie pamiętam kto wtedy był słyszeli jak to komentowałam jedną z kart. Tak więc ocenę czy do tego się nadaje zostawiam tylko i wyłącznie im. Dalej. Co by tu jeszcze napisać? A tak jeśli chodzi o wcielanie się w npc to nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Jestem osobą pomysłową, ale liczę sobie rzeczywistość i z pewnością nie w padnę na jakiś kosmiczny pomysł typu sprowadzenia choćby aniołów. To nie w moim stylu. Jestem perfekcjonistą i warto wspomnieć, że jeśli już za coś się wezmę to po pierwsze całkowicie się temu oddaje, a po drugie nie odpuszczę dopóki nie zrobię tego jak najlepiej. Ponad to jestem człowiekiem otwartym i z łatwością nawiązuje pozytywne stosunki z nowymi użytkownikami.
Doświadczenie? Jako takie jest. Raz pełniłam funkcje mg, a także byłam współwłaścicielką pewnego forum. W obu przypadka niestety owe pbf'y padły.
Na dn bywam dość często, a przynajmniej tak często jak mogę. Nie liczę tu niestety bieżącego miesiąca w którym ogranicza mnie szlaban...
Z pewnością poradzę sobie z kłótniami między userami i to nie za pomocą komend /kick czy /ban tak jak pewien pan... Dobrze przyjmuję krytykę skierowana do mnie i sama nie boje się krytykować jeśli coś mi się nie podoba. Jestem szczera i mówię otwarcie to co myślę jednak nie używam do tego przemocy słownej (matko jak to brzmi xd). Jestem także opanowana i myślę, że pomogę rozwinąć to forum, a przynajmniej nie przyczynię się do jego upadku...
No i najważniejsze. Nie będę czyścić w środku rozmowy!!! (xd)
To na tyle bo nie mam zamiaru pisać tu żadnej autoprezentacji. Chociaż patrząc na długość posta to już to zrobiłam, cóż. Znacie mnie, wiecie jakie pisze posty i myślę że jesteście w stanie ocenić czy nadaje się na admina.
Tak więc decyzja tak czy siak zostaje w waszych rękach. <3

KONIEC^.^

Edit:
Zapomniałam o jednym istotnym fakcie, a mianowicie bardzo szybko się uczę. Więc z łatwością opanuje pewne rzeczy <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyCzw Sty 06, 2011 7:51 am

Cóż. Na pewno nie napiszę tutaj, że uważam moje zgłoszenie za głupie i bezcelowe - gdyby ktoś tak na serio myślał, nie próbowałby się zgłaszać. (: Tak więc i na mnie nadeszła pora i powróciła wena na jakąkolwiek dłuższą wypowiedź, więc idąc w ślady poprzedników pozwolę sobie tu coś naskrobać.

Jak już powiedziała Aya (tak, znowu mi myśli ktoś ukradł >.<) co do daty dołączenia na forum: nie uważam, żeby miało to szczególne znaczenie i nie mam zamiaru jej pisać. U większości użytkowników i tak jest to zbliżone i nie robi wielkiej różnicy w stażu, a i jeżeli ktoś jest niezmiernie zainteresowany tą informacją może zajrzeć do profilu każdego z graczy.
W gruncie rzeczy ten pbf jest jednym z moich pierwszych, nie liczę tych na których pisałam po dwie linijki. Początkowo można było to zauważyć w moich postach, ale uważam, że się nieco zrehabilitowałam jeżeli chodzi o długość (i nadal to poprawiam, bo nie jest to jeszcze szczególnie długie) i jest to w miarę do czytania. (: W przeciwieństwie do osób, które już tu napisały ani nie grałam na wielu forach, ani nie byłam adminem czy mg - przewinęła się jedynie funkcja moderatora i użytkownicy byli zadowoleni, jako że posiadając jakieś obowiązki wypełniam je rzetelnie. Poza tym sądzę, że wszystkiego jest łatwo się nauczyć, jeżeli tylko się chce - a sam fakt, że tu napisałam świadczy o tej chęci.
Jeżeli chodzi o pisanie NPC - to raczej nie jest problem. Pełniąc niektóre funkcje (nie tylko doświadczenie z for się przydaje, a jakże) zmuszona jestem do kreatywności, więc myślenie nad postaciami nie stwarza problemu.
Co do czytania cudzych postów - czytam wszystko odkąd się tu pojawiłam, zwracając uwagę na sens wypowiedzi, czytając karty postaci zwracam uwagę na nieścisłości lub rzeczy pominięte i nieskorygowane przy sprawdzaniu przez adminów.
Na forum jestem zdecydowanie bardzo często i długo, więc mogłabym się dzięki temu zająć wszystkim na bieżąco.
Jeżeli chodzi o chatboxa, nie sądzę aby ktokolwiek z osób, które tu napisały i napiszą miały zamiar czyścić w połowie zaciętej konwersacji i kopać z byle powodu, a co do kłótni - nasi użytkownicy są moim zdaniem bardzo zgrani, więc ogarnianie ich i zarządzanie spokoju nie jest konieczne. Jeżeli już to bardzo rzadko. Sama więc nie będę zapewniała, iż tak nie będzie, bo uważam, że to jasne dla wszystkich. :3
Poza tym tak naprawdę od początku mojego pobytu tutaj staram się integrować z użytkownikami (co da się chyba zauważyć?) i nie uznaję faworyzowania oraz lubię tłumaczyć, co jest moim zdaniem dość ważne w byciu adminem.

Tak, post miał być wiele dłuższy, ale brak weny, niestety. Chociaż w sumie nie ma wiele rzeczy do napisania w danej chwili, a co do reszty moich cech nie mam zamiaru się rozpisywać, bo większość osób mnie tu zna. To chyba na tyle, dziękuję. :3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyCzw Sty 06, 2011 9:06 am

Hej~~ Cóż, nigdy nie lubiłam pisać o sobie,przedstawiać się, a już na pewno nie wychwalać. Czasem jednak przychodzi taki moment, gdy nam na czymś zależy i trzeba się dla tego poświęcić.

Cóż, ja również nie będę pisać kiedy dokładnie się tutaj pojawiłam, napiszę tylko, że w przeciwieństwie do reszty jestem na forum bardzo króciutko. Zdaję sobie sprawę z tego, ze to raczej mnie wyklucza z eliminacji, ale co mi szkodzi, spróbuję! Do tego nie napisałam tutaj zbyt wielu postów, a jak. Czyli pewnie już nie zostanę adminem xD

Jak już większość z was zauważyła jestem... Zwariowana? Ale umiem też wypełniać obowiązki i jak się do czegoś zobowiązuję to to spełniam. Jestem odpowiedzialna i staram się zawsze robić wszystko jak najlepiej. W byciu adminem mam jako takie doświadczenie. Byłam nim... 3 razy. Tak samo MG. Nigdy nikt na mnie nie narzekał, choć czasem mnie nie lubili. Dlaczego? Bo dużo wymagam. Sprawdzam karty postaci, czepiając się ortografii, którą ciągle poprawiam, interpunkcji, stylistyki. Do tego sprawdzam także późniejsze posty użytkowników, czytam praktycznie wszystko. Oczywiście zdarzają się momenty kiedy nie mam siły, ale nie ukrywajmy, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i czasem mamy dość. Co do postaci NPC również nie widzę problemu. Jestem osobą kreatywną, więc i z tym bym sobie dała radę.

Wcześniej został poruszony temat konfliktów. Myślę, że z tym także bym potrafiła sobie poradzić. Jako admin już nie raz się spotkałam z taką sytuacją. Umiem słuchać ludzi (tak wiem, że nie wierzycie) i często rozwiązuję problemy.

Odkąd pojawiłam się na tym forum pokochałam je jak własne. Mimo iż, tak jak wspomniałam wcześniej, nie napisałam zbyt wielu postów czułam się tu dobrze. Poznałam kilku użytkowników, myślę że udało mi się z nimi dobrze dogadać. Miałam jedną chwilę zawahania, podczas której chciałam odejść. Za bardzo jednak polubiłam je by tak nagle zniknąć. Planuję tutaj pozostać bardzo długo.

Ech, wyszło krótko, ale co jeszcze mogłabym napisać? Sama nie wiem. No cóż. To tyle. Wiem, że raczej nie mam szans, ale ponieważ lubię to forum i jego użytkowników postanowiłam się zgłosić.

Ponieważ jak widać nie ma na tym forum zbyt wielu moich postów, pomyślałam, że dam link do przykładowego posta w moim wykonaniu na innym forum. A więc drodzy admini, tak oto piszę posty : http://www.fromtheashes.czo.pl/topics35/70.htm

Dziękuję~~ Mru <3

ZAPOMNIAŁAM! (czytaj edit.)

Bywam na tym forum codziennie i to po kilka godzin. Z resztą... Widzicie to xD

Ach i jeszcze... Wybaczcie, że jako nieznacząca nic osoba o tym wspomnę i ośmielę się zwrócić uwagę adminowi. Ale... Ishigami... Czy to temat do określania wyglądu avatara danego użytkownika? Bo myślę, że to jednak nie odpowiednie. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySob Sty 15, 2011 1:35 am

Heike, myślałem że niektórzy docenią moje poczucie humoru :C

*Szturcha Kisaragi'ego* Zgłoś się, baka!
Powrót do góry Go down
Ryoji
Aspirant
Ryoji


Liczba postów : 218
Join date : 28/12/2010

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySob Sty 15, 2011 3:10 am

Nie zgłaszam jeszcze swojej kandydatury, bowiem rozpocząłem właśnie sesję na studiach i z każdym dniem moja dyspozycyjność zmniejsza się... Sesję kończę około 10 lutego, więc jeżeli po tym terminie będzie nadal trwał nabór, to możliwe, że wystosuję swoją kandydaturę Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySob Sty 15, 2011 5:22 am

Ishigami... Rozmawiasz z osobą mającą ogromne kompleksy na punkcie swojego biustu... A dokładniej jego rozmiaru. Jak myślisz. Bawią mnie takie żarty? ><
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySob Sty 15, 2011 5:28 am

Heike. Rozmawiasz z osobą która w życiu nie widziała twojego biustu, i nie miała pojęcia o kompleksach: Jak myślisz, wiedziałem czy Cię bawią?
Powrót do góry Go down
Taihen
Komisarz/Admin
Taihen


Liczba postów : 145
Join date : 08/10/2010

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptyWto Lut 01, 2011 8:33 am

Przerywając kłótnię, znalazłam wyjście. To znaczy dostałam wolną rękę i mam nadzieję że nikt mnie nie zadźga z tego powodu, ale na miesięczną próbę wyznaczyłabym Lily, której bardzo się nudzi i mi spamuje na Restaurant City Bieberem ._.'
Gratuluję! Po prawa admina proszę się zgłosić do Nobu xD
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySro Lut 02, 2011 2:56 am

Wiedziałem Very Happy Gratulacje dla Lily, miało być głosowanie, ale nawet bez tego mamy dobrego admina, co nie zmienia faktu, że to niesprawiedliwe Smile I tak was kocham Very Happy
Powrót do góry Go down
Taihen
Komisarz/Admin
Taihen


Liczba postów : 145
Join date : 08/10/2010

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySro Lut 02, 2011 3:34 am

Ja wiem że to niesprawiedliwe, ale jestem okrutną złą panią Admin i muszę mieć kogoś nim znów rzucą się na mnie z egzaminami, a taka sytuacja zaczyna się już jutro.
Po miesiącu możecie tu składać skargi.
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySro Lut 02, 2011 3:38 am

Wszystko ok, ale w tym kraju jest demokracja, heretyku! Very Happy Smile
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum EmptySro Lut 02, 2011 3:55 am

Po miesiącu coś wymyślimy ^^
A ty Kyu się nie rzucaj i tak byś nie wygrał XD
Poza tym, nigdzie OFICJALNIE nie stwierdziliśmy, że będzie głosowanie ^^
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Sponsored content





Nabór na Admina forum Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Admina forum   Nabór na Admina forum Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na Admina forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin forum
» Realia na forum
» Ankieta: Logo forum.
» Konkurs na logo forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Od czego by tu zacząć? :: Informacje-
Skocz do: