Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Inparusu"

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 3:06 am

W czasie gdy Tadashi stał przy barze starała się poukładać myśli. Gdy wrócił chwyciła filiżankę w dłonie i wpatrując się w ulatującą z niej parę myślała o co by tu go zapytać. Nie mogła się teraz skupić na niczym innym niż jak na tym dziwnym zbiegu okoliczności.
- Masz może jakieś rodzeństwo? - Zapytała po chwili zamyślona. Wydawała się być zupełnie nieobecna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 3:12 am

Patrzył na Mitsuki, była ona zamyślona. Po tym jak usłyszał pytanie nie za bardzo wiedział co ma dopowiedzieć, ale nie miał po co kłamać. Niby posmutniał lekko spuszczając głowę w dół, jednak po chwili uniósł ją do góry i się uśmiechnął.
-Miałem brata, ale cóż on już nie żyje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 3:20 am

Mitsuki pokręciła lekko głową nie mogąc uwierzyć w to co się dzieje i czego się dowiaduje. To wszystko jest głupie. Miała ochotę wydrzeć się na cały klub "dlaczego" ale się powstrzymała. Wzięła głęboki wdech, odwróciła w stronę chłopaka, i jak gdyby nigdy nic się uśmiechnęła. Oparła się o oparcie kanapy żeby lepiej widzieć chłopaka i zaczęła się zachowywać jak gdyby nigdy nic.
- Może ty chcesz o coś zapytać?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 3:33 am

Czekał na pytanie dotyczące jego samego, ale go nie usłyszał. To go trochę zdziwiło, dziewczyna po prostu zapytała czy on nie ma jakichś pytań, nie miał. Uśmiechnął się i sięgnął po filiżankę, upił łyk herbaty i odstawił naczynie na stolik.
-Nie mam pytań.
Ponownie cały czas patrzył na Mitsuki, nie odrywał od niej spojrzenia nawet na chwilę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 3:53 am

Wszystko zaczęło ją nagle dręczyć. Nie mogła przestać myśleć. Gdyby mogła najchętniej w tej sytuacji wyjęłaby sobie mózg i wyrzuciła go przez okno żeby jej nie przeszkadzał. Starała się zachowywać w miarę naturalnie. Sięgnęła po filiżankę i napiła się herbaty. Nie wiedziała za bardzo czy ma powiedzieć o całym zdarzeniu czy to przemilczeć.
- Wiesz, że chyba cie już gdzieś widziałam. - Ponownie uciekła wzrokiem w stronę filiżanki. - Na mostku na obrzeżach miasta. - Mówiąc te słowa spoważniała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 4:01 am

Widział, że ją coś dręczy, mimo tego, że zachowywała pozory i w miarę normalnie się zachowywała on wiedział, że coś jest nie tak. Spoważniał kiedy mówiła o tym iż go widziała na mostku, jednak po chwili się uśmiechnął.
-Wiem, że mnie widziałaś, byłaś z Naokim. Wiem, że zostałaś porwana będąc w jego towarzystwie. On nie potrafił obronić siebie a co mówiąc bronić taką dziewczynę jak ty.
Patrzył na nią cały czas, nie wiedział jak na to zareaguje na jego słowa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 4:19 am

Słysząc jego słowa zrobiła wielkie oczy. Wiedział o wszystkim ale mimo to nie poruszył tego tematu. Zastanawiała się dlaczego. Równie dobrze mógł już dawno o tym powiedzieć zaoszczędziłby jej zadawania tych wszystkich niepotrzebnych pytań. W końciku jej ust pojawił się delikatny uśmiech. Oparła głowę o jego ramie i sama nie wiedziała dlaczego, ale pocałowała go w szyje licząc na jakąś reakcję z jego strony.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 4:32 am

Po tym co powiedział dziewczyna była bardzo zdziwiona, jednak po chwili na jej twarzy pojawił się uśmiech. Tadashi również się uśmiechnął, kiedy Mitsuki oparła głowę o jego ramię troszkę się zdziwił, ale to, że pocałowała go w szyję zdziwiło go jeszcze odrobinę. Patrząc na nią delikatnie ją pocałował, sam nie wiedział dlaczego. Patrzył jej w oczy cały czas się uśmiechając. Jednak miał dość już tej muzyki jaką tu puszczali, musiał wyjść z tego budynku bo zwariuje.
-Może się gdzieś przejdziemy, ta muzyka zaczyna mnie drażnić
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 4:56 am

Tak. Muzyka naprawdę była już trochę denerwująca. Zbyt długie siedzenie przy zbyt głośnych dźwiękach nie było zbyt korzystne. Tylko gdzie by tu iść? Zawsze można zmusić Tadashiego do zastanawiania się w końcu to była jago propozycja.
- Tak faktycznie trochę denerwuje. - Podniosła głowę. - Możemy się przejść.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 5:24 am

W czasie kiedy czekał na odpowiedź Mitsuki zastanawiał się gdzie by mogli się przejść.
*Park chyba nie to zły pomysł, może obrzeża? Nie mam pojęcia*
Zamyślony chłopak podrapał się w skroń nadal zastanawiał się gdzie by mogli pójść.Najspokojniejszym miejscem może być tylko albo jego dom lub jej. Kiedy Mitsuki zgodziła się pójść z nim gdzieś indziej on uśmiechnął się ponownie.
-Może pójdziemy do mnie? Będziemy mogli spokojnie porozmawiać
Zaproponował pójście do niego z nadzieją, że Mitsuki się zgodzi
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 5:44 am

- Tam z pewnością będzie spokojnie. - Uśmiechnęła się do niego. - Chyba nie będą cie nawiedzić żadni niespodziewani goście? - Zażartowała i zaśmiała się. - Mam nadzieję, że chociaż z domu policjanta nikt mnie nie uprowadzi.
Towarzystwo Tadashiego bardzo poprawiało jej humor. Czuła się przy nim dobrze i bezpiecznie. Nie mogła doczekać się aż będą sami i będą mogli swobodnie rozmawiać bez tych wszystkich ludzi dookoła i tej dudniącej w głośnikach muzyki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 5:53 am

Uśmiechnął się do dziewczyny i wstał z kanapy. Musiał iść jeszcze uregulować rachunek i mogli iść.
-Nikt mnie nie nawiedzi, a nawet jeśli to powiem, że jestem zajęty. Pójdę uregulować rachunek i możemy iść.
Poszedł w kierunku baru gdzie zapłacił za wszystko co dziś zamówił dla siebie i Mitsuki, kiedy już zapłacił wrócił do dziewczyny.
-Możemy iść i gwarantuję ci że przy mnie jesteś bezpieczna
Uśmiechnął się szerzej czekając na dziewczynę by mogli w końcu opuścić budynek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 6:14 am

Kiedy była z Tadashim cały czas miała ochotę śmiać się i uśmiechać. Był naprawdę miły i zabawny a do tego bardzo się jej podobał. Wstała od stołu i zaczekała aż chłopak ureguluje rachunki, aby mogli wyjść już z klubu. Zarzuciła torebkę na ramie i mogła już spokojnie iść. Gdy chłopak wrócił udali się od razu do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 EmptyPon Gru 13, 2010 6:23 am

Tadashi czuł się w towarzystwie Mitsuki bardzo dobrze, mógł się cały czas uśmiechać, dziewczyna była bardzo miła, a on mógłby spędzać z nią każdą chwilę. Po chwili mogli już iść, tak więc Tadashi ruszył w stronę swojego domu szedł tak by iść równo z Mitsuki.

z/t x2-> Dom Tadashiego
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Inparusu" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Inparusu"   "Inparusu" - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
"Inparusu"
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Tokio :: Centrum miasta-
Skocz do: