Death Note PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF o tematyce Death Note
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O nas!

Go down 
+3
Noburo
Ishigami
Taihen
7 posters
AutorWiadomość
Taihen
Komisarz/Admin
Taihen


Liczba postów : 145
Join date : 08/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: O nas!    O nas!  EmptyCzw Lis 25, 2010 10:45 am

Buahahahahahahah. Pfehehehehahahah i tak dalej...
No więc wiecie co robić, trzeba poznać konkretnych graczy, prawda?


A tak poza tym, Natalia, miło mi. Lat 17, mieszkam za granicą, a mianowicie w Hiszpanii. Choć nie przepadam za tym krajem, wiążę z nim przyszłość jako tłumacz/nauczyciel/przewodnik wycieczki po półwyspie Iberyjskim. Jadam koty, szczególnie gulasz. Gram na gitarze, śpiewam, uczę się języków. Jeszcze co do muzyki, słucham zwykle visual kei, choć za Gazetami nie przepadam, no i jakiś rock się objawi od czasu do czasu.
Już 7 lat siedzę w rpgach, od anime zaczynając, przechodząc przez fantasy, a kończąc na własnych systemach, jak choćby Harry Potter. Jakieś mmorpg też się znajdą, choć już na drugim planie. Preferuję chrpg, choć pbf też nie pogardzę, w końcu tu jestem.
Zdjęć może lepiej nie pokazywać, przestraszycie się mojego mhroku i zua, które skrywa ta drobna istota o azjatyckiej urodzie, jak powiadali znajomi.
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyCzw Lis 25, 2010 11:20 pm

Więc jako że również adminem jestem, dam wam dobry przykład i też się przedstawię.

Jestem Kira, i jestem bogiem nowego świata...
Dobra, może na poważnie.
Krzysztof Paweł Walenty Kusy, pseudonim "Ishigami"/"Kira"/"Tenshi"/"Keiichi"/"Mr. Sister", lat 16 (udawajmy, że 17); Miejsce zamieszkania: Polska, województwo Małopolskie, gmina Brzesko, 32-800 Brzesko. Zawód: Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu matematyczno-informatycznym. Zainteresowania: M&A, muzyka, RPG, muzyka, gotowanie, muzyka, matematyka, muzyka, książki, szachy, muzyka, gry komputerowe... Nie zapomniałem o czymś...? A, tak! Jeszcze muzyka.
Gram na gitarze elektrycznej, i jestem wokalistą amatorskiego zespołu death/black/nu metalowego, pod często zmieniającą się nazwą, która w tym momencie brzmi Necronomicon. Słucham tylko i wyłącznie muzyki niekomercyjnej. Jak słyszę j-rocka to w 99% mam odruch wymiotny, jedno co toleruję to niektóre utwory Nightmare. Uwielbiam muzykę Akiko Shikaty.
Co by tu jeszcze... A, tak! Jestem bogiem nowego świata :3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyPią Lis 26, 2010 12:57 am

Podejrzewam że jestem jednym z najmłodszych użytkowników, choć jednego młodszego znam! Lat mam czternaście, na imię Damian, mieszkam w Łodzi! Nie, nie takiej pływającej...; o
Mam dziwny charakter, raz jestem taki, raz taki . ; O
Moje Hobby to muzyka, głównie punk rock, rock, ale czasem też metal, power metal oraz j-rock. Na niczym nie gram, chociaż rozstrojona gitarka leży w koncie pokoju. Lubię też wrestling, szczególnie japoński, dlatego też uprawiam amatorkę, ze względu na brak odpowiednich szkół, zresztą z moimi schorzeniami do żadnej bym się nie dostał. . . W pbf-rpg siedzę zasadniczo krótko, co pokazuje długość mych postów, dokładność i inne duperele, mianowicie kilka miesięcy, gdyż różnych gówien naruto, na których pisałem po dwie linijki, po prostu nie liczę.
Moimi ulubionymi przedmiotami jest polski i historia, no ba, wolę strzelać na pamięć, a nie kombinować jak w chemii, matematyce czy fizyce, co tłumaczy większość moich zagrożeń z przedmiotów ścisłych.

Według mnie, Morderca nie może zasiadać na tronie, a poza tym, jak to powiedział Charles vi Brittania:" Tacy bogowie nie istnieją, starzec z brodą, piękna niewiasta, ubrana w liście , dziecko zabijające każdego, kto mu w czymś przeszkodzi, dlatego też znalazłem plan! Plan, jak zniszczyć bogów! ". ; P
Powrót do góry Go down
Noburo
Admin
Noburo


Liczba postów : 417
Join date : 08/10/2010
Skąd : nadaję z mojego pokoju, generalnie

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyPią Lis 26, 2010 2:21 am

Ajajaj, Shin. Morderca nie może zasiadać na tronie? Tu masz rację. Mordercy generalnie robią za królewskich doradców chociaż siedzenie zajmuje kto inny, to oni faktycznie robią za władców ^^

Ok, jam jest Patryk, okolice Warszawy. Lat 16/17. Znany też jako Noburo Tagashashi/Kira/najdłużej grający na tym forum gracz(wliczam poprzednią wersję ^^)/jasnowidz i oczywiście lubiany przez wszystkich administrator xD("lubiany" można zmienić na "wkurzający" lub "znienawidzony" wedle woli)
Muzyka: Rock(różne odmiany) i metal(różne odmiany) przewodzą, ale generalnie to wszystko co mi wpadnie w ucho. I muzyka z anime. Fanatycznie.
W RPG siedzę... teoretycznie od piątej klasy. Wtedy dotarło do mnie coś takiego jak D&D. Jednak rozgrywać coś, co nie było parodią tego systemu zaczęliśmy może od 1 gim... Potem różnorakie PBF-y itp, aż trafiłem tutaj. W gruncie rzeczy: jestem prawie noobem ^^
Mój ulubiony przedmiot: Informatyka. Czyli coś, czego do liceum prawie nie ma, a w liceum jest od 2 klasy i to tylko na profilach mat-inf(tak ludzie, TI to nie informatyka ^^). I nienawidzę biologii.
Poza tym namiętnie czytam książki, przede szystkim fantastykę(Terry Pratchet=mój guru ^^) ale nie pogardzę kryminałem czy inną książką zmuszającą do myślenia. Oczywiście oglądam anime i jeszcze coś by się tam znalazło, ale nie chce mi się wszystkiego opisywać.
Przedstawiał się: Świr uważający Tokio w tej grze za planszę, a pozostałych graczy(z kilkoma wyjątkami) za pionki ^^
Powrót do góry Go down
https://deathnotepbf.forumpl.net
Aya
Admin
Aya


Liczba postów : 97
Join date : 11/11/2010
Skąd : Z pokoju z widokiem na park :P

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptySob Lis 27, 2010 3:52 am

Ależ Nobu oczywiście, że lubiany! Jakże mogło by być inaczej! xd
No tak, ale jak można się domyślić - skoro piszę w tym temacie pora napisać coś sensownego o sobie. (choć ostrzegam, że wcale sensowne to być nie musi...)

No więc tak od czego by tu zacząć...? Zapewne od początku... Cicho tam! No więc jestem stosunkowo młoda bowiem lat mam ledwie 14 (w maju 15..) Tak, tak, ale zachowujesz się jak jakaś staruszka.. Powiedziałam zamknij się! Dobra, dobra. Bez nerwów kochana.
Tak więc wracając do mnie. Mieszkam w Warszawie od urodzenia. Na imię mi Alicja (dla waszego dobra radzę nie zwracać sie tak do mnie, ew Al (tak wiem, że to męskie imię..)) i przyznam, że szczerze go nienawidzę choc jego definicja pokrywa się prawie całkowicie z moim charakterem, który jest tak pokręcony, że gdybym miała go opisywać nie skończyłabym do wigilii. Ale tak w przybliżeniu bywa, że mam rozdwojenie jaźni czego wyniki widać powyżej... Ponadto moja psychika jest mocno porąbana bowiem w wieku 2 lat spadłam na głowę z dość wysokiego łóżka... Tak to wszystko wyjaśnia. Ludzie mówią, że raz zachowuje się jak dyplomowany psycholog, a raz jak wyszkolony morderca więc sama nie mam pojęcia jak to z tym jest. Ale tak na ogól da się ze mną wytrzymać ^^ Co by tu jeszcze.. a tak. Jestem okropna szczęściarą w prawie każdej dziedzinie prócz miłości tak mam zasadniczego pecha. Jestem tez zapalonym sportowcem. Kocham każdy sport a szczególnie koszykówkę. Ponadto jestem tez inteligentna, a moją pasją są nauki ścisłe. O tak fizyka, chemia, biologia - kocham to!
Do tej całej mieszanki wybuchowej należy dodać też duszę artysty, którym amatorsko jestem albowiem kocham rysować - tylko to mnie tak naprawdę odpręża. W miedzy czasie gram tez na... flecie prostym! Z powodów czysto szkolnych, ale zawsze coś. Poza tym moją miłością (kolejną?) są również książki. Mogłaby czytać i czytać i jeszcze raz czytać... Gustuję głównie w fantasy, ale dobry kryminał czy dramat nie jest zły ^^ Jedyne czego nienawidzę to wszelkiej maści romansidła... No chyba, że inteligentnie wplecione w ciekawą fabułę. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze muzyka oczywiście! Bez niej nie wytrzymałabym nawet jednego dnia. Towarzyszy mi mi wiernie od rana do nocy,a słucham praktycznie wszystkiego. Choć przyznam, ze ostatnio moim faworyci to rock, metal (głównie symfoniczny i gotycki) i od czasu do czasu reggae.
No i oczywiście jak mogłabym zapomnieć o anime! Moje ulubione tytuły to Kuroshistuji, Code Geass i Death Note choć przyznam bez bicia, że nie obejrzała do końca - skończyłam po śmierci L'a. A prospo L'a to może wspomnę, że zostałam kiedyś do niego porównana. Powody? Wiecznie podkrążone oczy, duża ilość cukru w herbacie i ogólnie uwielbienie słodyczy, czasem podobny sposób myślenia i przede wszystkim - siedzenia... To jest naprawdę dziwne...
Na pbf-ach siedzę króciutko bo zaledwie rok.. mimo to jak widać jakość moich postów jest względna (wspominałam, że nie lubię pisać??)
O czym by tu jeszcze wspomnieć, hm.. nic mi do głowy nie przychodzi... No, ale jak chcecie mnie poznać to obserwujcie uważnie Ayę bowiem ona jest mną, a ja jestem nią... ^^
Powiek jeszcze tylko tyle, że jestem niewysoką (165cm), brunetką o króciutkich włosach i szaro-zielono-niebieskich oczach i na moje zdjęcie nie macie co liczyć!
No i jeszcze trzeba dodać, że często uchodzę za naćpaną chociaż jestem przeciwna wszelkim narkotykom, alkoholowi... (jedno piwko się nie liczy...) i papierosom.
To na tyle! Jeśli o czymś zapomniałam - pytać! Mogła bym jeszcze pisać i pisać, ale to i tak jest długie ^^
Powrót do góry Go down
Kyuzo
Zbir
Kyuzo


Liczba postów : 262
Join date : 25/10/2010
Age : 93

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptySob Lis 27, 2010 4:53 am

Wypadałoby coś napisać.
Więc zaczynając od początku.
Mam na imię Maciek. Pochodzę z Dolnego Śląska. Z miasteczka w okolicach Wrocławia, które zwie się Bolesławiec. Interesuję się w szczególności muzyką. Od nie dawna gram na gitarze basowej. Mam 14 lat (wiem, wiem, że jestem głupim gówniarzem ^^). Często lubię się śmiać z samego siebie. Od trzech lat słucham alternatywnej muzyki. Poczynając od metalu : Dio, Kat, Hunter, Iron Maiden. Od nie dawna zainteresowałem się polskim punkiem, a w szczególności defektem muzgó (tak, błąd jest celowy). Nie cierpię pozerów i dresików ,,wożących się", bijąc z bara nawet przypadkowego przechodnia. W RPG paplam się od dość dawna. Pierwszy raz z odgrywaniem ról spotkałem się w grze opartej na systemie Dungeons & Dragon ,,Neverwinter Nights". Szczerze to po oglądnięciu Death note i alternatywnego zakończenia czułem niedosyt, więc postanowiłem pograć sobie w jakiegoś pbf'a, nie mając w tym jakiegoś większego doświadczenia.


Ostatnio zmieniony przez Kyuzo dnia Pon Kwi 18, 2011 1:03 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyNie Lis 28, 2010 1:12 am

Hm od czego by tu zacząć? A już wiem! xd

Nazywam się Marcin, chociaż wszyscy, a przynajmniej większość mówi do mnie Cinek. Jestem jednym z najstarszych użytkowników forum. Od 15 lat mieszkam w Białymstoku, ale długo już tam nie pomieszkam ^^.
Maturę mam już dawno z głowy, jednak to głupi szczegół. Zajmuję się naprawą samochodów, ogólnie mój zawodzik to technik/mechanik w warsztacie od około 4 miesięcy jestem szefem ^^

Uwielbiam oglądać anime! Wychowałem się na Dragon Ballu i nawet teraz lubię sobie oglądać czasem ^^. Oprócz DB i DN oglądałem wiele innych anime, ale za dużo pisania by wszystko wymienić.

Muzyka jakiej słucham to rock i metal (różne rodzaje). Teraz najczęściej słucham 3 Doors Down bądź Link Park. No cóż nad muzyką nie ma się co tu długo rozwodzić, muzyka jak muzyka.

Co jeszcze? A tak od wczoraj jestem ojcem małej Asi ^^. Oj jeszcze będę narzekał na tą córkę zobaczycie xd. Co tam jeszcze mogę tu naskrobać? ........ Prawdopodobnie wyjadę do Hiszpanii.

No i to koniec. A co do zdjęcia to możecie sobie pomarzyć Razz
Powrót do góry Go down
Taihen
Komisarz/Admin
Taihen


Liczba postów : 145
Join date : 08/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyNie Lis 28, 2010 2:55 am

Dobrze że ja uciekam z Hiszpanii, yeah x3
No i tego...śmiem się pochwalić, że widziałam tu prawie wszystkich, a ten prawie tyczy się Nobu i Shina *mierzy ich morderczym spojrzeniem*.
No i gratuluję odwagi ludzkości!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyNie Lis 28, 2010 6:55 am

No więc, co nieco o mnie...
Jestem Milena, mam prawie 17 lat, mieszkam w Warszawie i przymieram (z nudów) w LO w klasie humanistycznej. Co ciekawsze bardziej niż analiza tekstów (za którą nie przepadam) kręci mnie biologia, ale to już inna bajka. I mam fioła na punkcie japońskiej mody, szczególnie lolita/ouji/gyaru. Więc jak kiedyś zobaczycie laskę w takim wdzianku, to będę ja Very Happy
W RPG-ach siedzę już ze 4 lata i chyba się uzależniłam- bo paru miesięcy bez tego wytrzymać nie mogę. Co gorsza, mi to odpowiada! Odpowiada mi też oglądanie przeróżnych anime nawet po parę razy, a już w szczególności próba "nawrócenia" czasem znajomych na jakieś animce (ostatnio na przykład "nawróciłam" jednego gościa z tego forum... ale nic mu nie mówcie Razz). Muzyki słucham przeróżnej (może poza techno), choć najbardziej lubię klimaty ALI Project/Emilie Autumn. Książkami też nie pogardzę (chyba że niektórymi lekturami). Jak mam wolną chwilę, to spędzam czas przed kompem, tańczę para para i *kurde, właśnie mi z głowy wyleciało xD* No, w każdym razie spędzam czas miło i radośnie, jak na optymistkę przystało.
I tyle ode mnie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyNie Lis 28, 2010 8:04 pm

Taihen napisał:


Zdjęć może lepiej nie pokazywać, przestraszycie się mojego mhroku i zua, które skrywa ta drobna istota o azjatyckiej urodzie, jak powiadali znajomi.


Ona was oszukuje <3
Słodziutka jest, nyaa. <3
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyNie Lis 28, 2010 8:54 pm

Shi, od kiedy ty mnie widziałaś....? o.O Nie pamiętam żebym dawał Ci zdjęcie... NAOKO, ZABIJĘ!
Powrót do góry Go down
Taihen
Komisarz/Admin
Taihen


Liczba postów : 145
Join date : 08/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyPon Lis 29, 2010 3:33 am

Nie Naoko, sam mi dawałeś... zdjęcie... z kolonii... o którym miała nie wspominać.


I jestem zua i mhrochna, nie słuchać go?! >.<
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyPon Lis 29, 2010 9:09 am

No more. Już nikomu nie dam kurna zdjęcia >.<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyWto Lis 30, 2010 6:34 am

Co by nie spamować.. 

W internecie znana jestem jako "Saya". Już na kilku forach korzystałam z tego nicku, jak również i w grach MMORPG ^^ Czasem jednak jestem zmuszona użyć pseudonimu "DejiDo" bądź w skrócie "DD" Very Happy
A tak na żywo, to zwę się Dagmarka i mieszkam sobie 18 kilometrów od morza.
Obecnie uczę się w pierwszej klasie technikum, na profilu Fototechnik Very Happy
i tu mały załącznik z dzisiejszych zajęć z moją mordką: klik!

Hmm.. Ogólnie to na forach gram od Kwietnia 2009 roku, więc stosunkowo niedługo, a z prawdziwymi RPG'ami miałam do czynienia bardzo krótko, gdyż niestety nikt nie dzieli moich pasji :<
Interesuję się anime i mangą od dzieciństwa (wiadomo - zaczęło się od pokemonów i czarodziejek z księżyca xD)..
Na ogół słucham muzyki... Mocniejszej. Rock/metal i wszelkie odmiany ^^ A najbardziej to ubóstwiam polski zespół - Hunter ^^
Hmm.. Coś jeszcze? Najwyżej kiedyś tam dopiszę xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptySro Gru 29, 2010 2:46 am

No więc jestem Maciek, mam 14 lat i mieszkam w zadupiu zwanym Świerzawa, gdzie największą atrakcją jest Biedronka... Słucham sporo muzyki typy:Metal (metallica, iron maiden) Rock (Strachy na lachy, nosowksa itd) Punck Rock (Leniwiec, Koniec Świata, Sex Pistols) Ballad (Kaczmarski/Gintrowski, Sdm, bez Jacka) i jeszcze mój guru, Ozzy Osbourne, nie gram na niczym, ale obiecałem sobie, że kiedyś się nauczę. Śpiewam, ale tylko dla siebie i wątpię, czy ktoś chciał by to słyszeć. Rysuje, ale także nie za pięknie ^^ Gram "amatorsko" w szachy. Nie lubię szkoły, ale jak już trzeba iść, to najchętniej idę na Historię i Polski. Hmm... co by tu dodać Wink Jeśli chodzi o pbf, to mówiąc szczerze, to jest to mój pierwszy, ale miejmy nadzieję nie ostatni. Przyłączenie się tu zawdzięczam Atsu (pozdrawiam xD).... Nie ma co przeciągać, macie tu facjatę. A jestem jeszcze nie normalny, ale to inna historia...

Uwaga: Po obejrzeniu mojego face, możesz dostać urazu do końca życia, radzę więc zastanów się ^^
https://2img.net/r/ihimizer/i/jamz.png/
Powrót do góry Go down
Masae

Masae


Liczba postów : 80
Join date : 06/05/2011
Age : 34

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyPią Maj 06, 2011 5:00 am

Tak z góry wolę się tu podpisać, by nie wyszło, iż założone konto jest tylko po to, by wisieć.


Aktualnie to wyczekuję momentu 'porzucenia' rodzinnego kraju i obadaniu sytuacji jak w krainie tulipków będzie wyglądała sprawa internetu....


Zresztą, mniejsza.
Wieku nie podam, bo to wstyd. Miejsce to mi pokazał Zły do Szpiku Kości Pan Ishigami, toteż zaintrygowało mnie to forum, gdyż Death Note lubię.

Oczywiście interesowałaby mnie gra.

A co mnie fascynuje? Zwierzęta, muzyka, sport, gry, pływanie...i muzyka! A może i troszkę anime, ale to dawno i nieprawda ;P

Imię? Macie w profilu. Z tego możecie korzystać. GG w profilu Smile
Powrót do góry Go down
Ishigami
Admin
Ishigami


Liczba postów : 320
Join date : 09/10/2010

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptyPią Maj 06, 2011 6:02 am

Witaj Aru na pokładzie ^^
Powrót do góry Go down
Layla

Layla


Liczba postów : 5
Join date : 10/08/2011

O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  EmptySro Sie 10, 2011 1:40 am

Witam wszystkich. Wink
Mam na imię Roksana i jestem wielką fanką Death Note (jak zapewne każdy tutaj). Pochodzę z Poznania, niedługo będę miała 17 lat. Chodzę do liceum ogólnokształcącego.
Mimo, że jestem już prawie dorosła (nie komentować! Razz) to lubię pooglądać różne kreskówki jak SpongeBob, czy Fineasz i Ferb.
Lubuję się także w serialach, nawet tych głupich z Disney Channel. Najbardziej lubię chyba oglądać Degrassi i Unnatural History. A z DC to często usiądę i obejrzę sobie Czarodziei z Waverly Place.
Kocham języki obce. Obecnie uczę się angielskiego, hiszpańskiego i zaczynam japoński (mimo, że nienawidzę Japonii...).
W przyszłości chciałabym przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii i wieść tam spokojne życie.
W świecie PBF/RPG jestem od sierpnia 2009.
Pozdrawiam.

(nienawidzę L'a, ale cii)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O nas!  Empty
PisanieTemat: Re: O nas!    O nas!  Empty

Powrót do góry Go down
 
O nas!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death Note PBF :: Offtop :: Offtop-
Skocz do: